حمله سگ‌ های ولگرد به جوان بهارستانی

  • کد خبر : 574810
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
حمله سگ‌ های ولگرد به جوان بهارستانی

سگ‌های ولگرد در شهرستان بهارستان به یک جوان گلستانی حمله کرده و او را به شدت زخمی کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، یک جوان گلستانی شب گذشته مورد حمله سگ‌ های ولگرد وحشی سطح شهر قرار گرفت و به شدت زخمی شد و اگر اهالی محله به فریاد و کمک این جوان نرسیده بودند، شاید اکنون سگ‌های ولگرد و وحشی این حادثه را طوری دیگر رقم می زدند.

گفتنی است که متاسفانه معضل سگ‌ های ولگرد که روز به روز به تعداد آن‌ها در شهرستان بهارستان افزوده می شود به مسأله جدی برای شهروندان تبدیل شده است و این چندمین باری است که سگ‌های ولگرد به شهروندان بهارستانی حمله می کنند.

تاکنون بارها مسئولین شهرها و روستاهای بهارستان برای جمع‌آوری این سگ‌های ولگرد وعده داده و پروژه‌های کوتاه مدت متعددی را آغاز کرده‌اند که متاسفانه هیچکدام از پروژه‌ها و وعده‌های مذکور تا به امروز تاثیری در جهت رفع این معضل نداشته است.

بدون شک وضعیت این معضل نیازمند رسیدگی سریع مسئولین بهارستانی می باشد اما گویا مسئولین از عدم حضور این سگ‌های ولگرد در اطراف خانه‌های خود مطمئن می باشند و به همین دلیل قصد انجام هیچگونه اقدام جدی و موثر در راستای رفع این معضل را ندارند.

این درحالی است که سگ‌های ولگرد در طول شبانه روز در محله‌ها و معابر شهرستان بهارستان درحال گشت و گذار می باشند و علاوه‌بر خطر حمله این حیوانات به شهروندان، آلودگی و بیماری نیز توسط این سگ‌های ولگرد منتقل می شود چراکه اکثر آن‌ها با ظاهرهایی بیمارگونه و ترسناک دیده می شوند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574810

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.