یک کارشناس رسانه:

حمایت از قاتلان مردم نهایت استیصال معاندان است

  • کد خبر : 613886
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
حمایت از قاتلان مردم نهایت استیصال معاندان است
یک کارشناس رسانه گفت: حمایت تلویزیون‌های ماهواره‌ای فارسی ‌زبان معاند از قاتلان و متجاوزان به جان و مال مردم، نهایت استیصال این طیف است.

حسن کربلایی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: آنچه در ارتباط با دو برادر مجرم طی روزهای گذشته در سطح رسانه‌های معاند فارسی‌زبان شاهد بودیم، نشانه استیصال این رسانه‌ها و اربابان خارجی و گروهک‌های درصدد براندازی است، زیرا آن‌ها ولو با حمایت از قاتلان و اراذل و اوباش در پی سربازگیری و رهسپار کردن آن‌ها به کف خیابان‌ها هستند.

وی گفت: حمایت از قاتلان همچنین خطی تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی معنا می‌شود که در قالب آن می‌کوشند جمهوری اسلامی را به‌دلیل مجازات متجاوزان به نوامیس مردم، ناقض حقوق بشر معرفی کنند.

این مدرس دانشگاه حمایت از قاتلان را ظلم به قربانیان و خانواده آنان دانست و افزود: دشمنان جمهوری اسلامی و مردم ایران به حدی از خرد و شعور فاصله دارند که با این‌گونه رفتارها چهره شیطانی خود را بیشتر برای مردم ایران عیان می‌کنند و منزوی‌تر خواهند شد. منزوی‌تر از این روزها که مجبورند برای مطرح کردن خود و عملی کردن نقشه‌هایشان، از قاتلان و متجاوزان و افراد لومپن حمایت کنند.

معاون سابق سردبیر روزنامه رسالت همچنین به استیصال دولت‌های غربی در برابر مردم ایران نیز اشاره کرد و بیان داشت: وقتی دولت آلمان از اراذل و اوباش و قاتلان حمایت می‌کند و از نظام جمهوری اسلامی می‌خواهد که قاتلان از مجازات معاف شوند، یعنی به حدی دستشان از بهانه و استدلال و ابزار قدرت خالی است که تلاش می‌کنند از قاتل و قاچاقچی و متجاوز، سرباز و ابزار برای خود بسازند!

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=613886

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.