باید از شعار دادن اجتناب کرد و پا در عرصه عمل گذاشت

  • کد خبر : 542517
  • ۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۵۴

با توجه به این که در قوه قضاییه از زمانی که آیت‌الله رئیسی سمت قوه قضاییه را برعهده گرفتند، کسانی را به عنوان مفسدین فی الارض بازداشت و متهم کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ملیحه بنانی ، یکی از حقوقدانان کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز به بحث بازگشایی رویکرد قوه قضائیه در مدت اخیر پرداخت که به شرح زیر می‌باشد.

بیشتر بخوانید:

وی گفت: از زمانی که آیت الله رئیسی سمت قوه قضاییه را برعهده گرفتند، کسانی را به‌عنوان مفسدین فی الارض بازداشت و متهم کردند که شاخه‌ای از کسانی هستند که اخلال در نظم عمومی کردند.

ای حقوقدان تأکید کرد: اگراز بعد تثبیت و اثبات به این قضیه نگاه کنیم، اخلال در نظم عمومی کشور رخ داده و قابل پیگری مراجع قضایی است.

بنانی با اشاره به فشارهای اقتصادی بر مردم افزود: در حال حاضر با قیمت بنزین  فعلی مردم در هفته حداقل ۲۰۰ هزار تومان باید هزینه سوخت دهند و این در صورتی است که نهایت حقوق کارگران ما ماهی یک میلیون و ۵۰۰ تومان است.

وی ادامه داد: عملکرد آیت اله رئیسی مبتنی بر رافت اسلامی در برخورد می‌باشد و در عین حال به صورت قاطع با کسانی که زندگی را به کام مردم تلخ کردند برخورد می‌کنند.
این پژوهشگر خاطرنشان کرد: مردم کشور به خوبی از مشکلات باخبر هستند و آنچه وظیفه امروز نخبگان کشور است ایجاد یک راهکار منطقی و مبتنی بر اسلام است.

بنانی گفت: امروزه باید از شعار دادن اجتناب کرد و پا در عرصه عمل گذاشت وگرنه سالیان سال است که هر فردی برای رای آوری اقدام به شعار دادن می‌کند آنچه مهم است عمل درست و راهگشا برای کشور می‌باشد.
این کارآفرین به ظرفیت بالای نیروی انسانی جوان در کشور اشاره کرد و افزود: امروزه در هر نقطه از این کشور می‌توان اشغالزایی و کارآفرینی کرد به عنوان مثال در شهرستان میانه که از نزدیک با آن آشنایت دارم می‌توان فعالیت‌های مناسب اقتصادی خوبی ایجاد کرد و از نیروی انسانی جوان و با استعداد آن‌ها در پیشبرد این اهداف استفاده کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=542517

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.