حضور نویسنده و منتقدان کتاب امیرکوچولوی هشتم در رباط‌کریم

  • کد خبر : 539251
  • ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
حضور نویسنده و منتقدان کتاب امیرکوچولوی هشتم در رباط‌کریم

امروز و با حضور نویسنده و منتقد، کتاب امیرکوچولوی هشتم در کتابخانه عمومی شهرستان رباط کریم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امروز و با حضور نویسنده و منتقد، کتاب امیرکوچولوی هشتم در کتابخانه عمومی شهرستان رباط کریم مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

حسین فتاحی نویسنده کتاب امیر کوچولوی هشتم درباره انگیزه خود از نگارش این داستان اظهار کرد: سال ۶۴ بود که دانش آموزی در بازدید از روزنامه کیهان ذهنم را مشغول کرد، این دانش آموز عاشق خبرنگاری و بسیار خود شیفته بود اما باید می دانست که هرکسی را برای کاری ساخته اند.

نویسنده کتاب ادامه داد: امیرکوچولوی داستان بیانگر شخصیتی است که می‌خواهد به گونه مستقل زندگی کند و بتواند روی پای خود بایستد.

فتاحی بیان کرد: در این کتاب سعی شده با شخصیت داستان به مقابله با شهرت طلبی افراد بپردازیم و بگوییم می شود با کوچکترین کارها بهترین زندگی را ایجاد کرد.

نویسنده کتاب امیرکوچولوی هشتم ابراز کرد: نویسندگان کتاب باید از تخیل بسیار بالایی برخوردار باشند چرا که شخصیت پردازی در این حرفه مهم است.
این نویسنده کتاب می گوید کتاب حاضر نحوه قضاوت کردن درست را به افراد می آموزد.

قاسم علی فراست منتقد حوزه کتاب امروز با حضور در میان دانش آموزان در کتابخانه عمومی شهرستان رباط‌کریم با توصیف کتاب داستان امیر کوچولوی هشتم اظهار کرد: شاید بتوان چنین کتابی را منشوری دانست که مفاهیم بزرگ و گوناگونی را می توان از درون داستان معنا کرد.

این منتقد کتاب بیان کرد: کتاب باید سرگرم کننده و باور پذیر باشد و این کتاب توانسته به درستی به موضوعات مطرح شده اشاره کند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539251

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.