حجت‌الاسلام کنگرلو در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

حسینیه‌های شهرری در کمک‌های مومنانه جهادی عمل کردند

  • کد خبر : 627758
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
حسینیه‌های شهرری در کمک‌های مومنانه جهادی عمل کردند
علی کنگرلو، گفت:از ابتدای شروع ویروس منحوس کرونا با تاکید مقام معظم رهبری بر کمک های مومنانه، هیئت های مذهبی و حسینیه های شهرری با رعایت پروتکل های بهداشتی و جهادگرانه با تهیه بسته های معیشتی به محرومین و افرادی که به جهت پیدایش کرونا شغل خودرا از دست داده بودند، به فعالیت پرداختند.

حجت‌الاسلام علی کنگرلو در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در تبیین این‌که آیا در شهرری هیئت‌های مذهبی وجود دارد که علاوه بر برگزاری هئیت نقش مهمی را در کمک‌های مومنانه و توزیع بسته‌های معیشتی به نیازمندان داشته باشند، اظهار کرد: از ابتدای شروع ویروس منحوس کرونا با تاکید رهبر معظم انقلاب بر کمک‌های مومنانه، هیئت‌های مذهبی و حسینیه‌های شهرری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جهادگرانه با تهیه بسته‌های معیشتی به محرومان و افرادی که به جهت پیدایش کرونا شغل خود را از دست داده بودند، به فعالیت پرداختند.

وی گفت: از جمله حسینیه حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام نجفی‌های مقیم دولت‌آباد، حسینیه کاظمینی‌های مقیم دولت‌آباد، حسینیه پیروان شهدای کربلا، حسینیه کریمه اهل بیت علیهم‌السلام، حسینیه حضرت ابوالفضل علیه‌السلام، هیئت ریحانه الحسین سلام‌الله علیها، هیئت حضرت ام‌البنین علیهم‌السلام و ۱۴ معصوم که کمک‌های مومنانه را در سطح شهرری بین محرومان و نیازمندان توزیع کردند.

وی در رابطه با شروع موج سوم کرونا و فعالیت های حسینیه ها، ابراز کرد: فعالیت خود را در تهیه و توزیع ماسک، موادضدعفونی کننده بین محرومین ، اطعام و بسته بندی غذای گرم به نقاط مختلف حاشیه شهر را در دستور کار قرار دادند. کارت های هدیه و بسیاری دیگر از اقلام اعم از کیف و کفش نیز بین نیازمندان توزیع گردید.

کنگرلو در رابطه با اینکه اکنون که حسینیه ها با توجه به بیماری کرونا تعطیل هستند چه پیشنهاداتی به آن ها دارید، بیان کرد: در شرایطی که از لحاظ اقتصادی در وضعیتی حساس هستیم، با توجه به بضاعت خود به کمک محرومین جامعه بشتابند.حسینیه ها از جمله ظرفیت هایی است که در فعالین اجتماعی هم تاثیرگذار است و ما نیز همت گماردیم تا هئیت و حسینیه های مذهبی در این مسیر گام بردارند.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=627758

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.