حجت‌الاسلام نوروزی برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد / آغاز به کار منتقدان و موافقان

  • کد خبر : 544876
  • ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
حجت‌الاسلام نوروزی برای انتخابات مجلس ثبت نام کرد / آغاز به کار منتقدان و موافقان

نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم با ثبت نام مجدد برای حضور انتخابات از حوزه این دو شهرستان تنور انتخابات را در این منطقه به شدت داغ کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم در مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در ستاد انتخابات مجلس برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کرد که حواشی و واکنش‌های متعددی را در فضای مجازی و رسانه‌های منطقه به همراه داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم که در بین برخی از اصحاب رسانه، شیخ حسن لقب گرفته است در طول دوره حضور خود در مجلس شورای اسلامی بارها به دلایل مختلف نظیر متهم شدن به بی‌احترامی به اصحاب رسانه، عمل نکردن به وعده‌های خود و دخالت در اموری که در حوزه وظایف اصلی وی نمی باشد مورد نقد و واکنش‌های متعددی قرار گرفته است.

بیشتر بخوانید:

حرف منتقدان و موافقان حجت‌الاسلام نوروزی چیست ؟ / داغی تنور انتخابات مجلس در غرب تهران چقدر است ؟

البته از حق که نگذریم حجت‌الاسلام نوروزی بارها با اقدامات به‌موقع خود و ورود به برخی امور مانع از بروز تخلفات بسیاری شده است و تاثیرات مثبتی در سطح این دو شهرستان نیز داشته است.

با وجود تمام این‌ها نماینده فعلی مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم همچنان در بین بسیاری از مردم و مسئولان منطقه از محبوبیت زیادی برخوردار است و همچنین در نقطه مقابل منتقدان و مخالفانی را نیز دارد.

امروز نوروزی برای پنجمین دوره وارد کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه شد تا یک بار دیگر بخت خود را محک بزند که البته بخت وی برای ورود مجدد به مجلس شورای اسلامی و تکیه زدن بر کرسی سبز بهارستان کم نیست.

امید است شهروندان بدون توجه به حواشی، وعده‌هایی که عملی شدن آن‌های دور از دسترس است، شام‌ها و هزینه کردن‌های هنگفت عده‌ای و همچنین موضوع خویشاندی در انتخابات پیش‌رو حضور پیدا کنند تا بتوان با بصیرت کافی بهترین انتخاب را از بین گزینه‌های موجود داشت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=544876

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.