حاشیه رودخانه شادچای یا پاتوق سوداگران مرگ !

  • کد خبر : 573188
  • ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
حاشیه رودخانه شادچای یا پاتوق سوداگران مرگ !

تجمع معتادان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر در حاشیه رودخانه شهر گلستان سبب نارضایتی و نگرانی شدید شهروندان شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حاشیه رودخانه شادچای شهرگلستان به محلی برای تجمع معتادان و فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است که همین امر باعث نارضایتی شدید شهروندان ساکن این منطقه شده است.

تجمع معتادان و مواد فروشان در این منطقه باعث شده است تا پروژه‌های عمرانی و هزینه‌های صورت گرفته برای حاشیه رودخانه شادچای نیز بلااستفاده و بی‌فایده باشد و شهروندان نتوانند از امکانات و فضای سبز ایجاد شده در این مکان استفاده کنند.

از نهادهای مربوطه تقاضا می کنیم سری به حاشیه رودخانه شادچای شهرگلستان و تجمع اسفناک مصرف‌کنندگان مواد مخدر بزنند و لحظه‌ای خود را جای ساکنین اطراف این محل بگذارند و ببینند آیا اگر خود و خانواده‌شان در این منطقه سکونت داشتند لحظه‌ای در ساماندهی این مکان تعلل می کردند؟

وظیفه اصلی مسئولین خدمت به مردم و جلب رضایت آن‌ها می باشد اما گویا دوران قرنطینه بیش از پیش مسئولین مربوطه را به خواب غفلت فرو برده است و رسیدگی به دغدغه‌های شهزوندان بهارستانی را به کل از یاد برده‌اند.

گفتنی است؛ مهم‌تر از ساماندهی مصرف‌کنندگان مواد مخدر، برخورد با توزیع‌کنندگانی است که در اطراف رودخانه شاچادی و همچنین دیگر مناطق شهرستان برای خود پاتوق ایجاد کرده‌اند و درحال آسیب زدن به جامعه، مردم و به خصوص قشر جوانی که نیروی کار و آینده‌سازان کشور می باشند، هستند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573188

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.