هنرمندان به بازیچه دست انگلیس تبدیل نشوند

  • کد خبر : 554341
  • ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
هنرمندان به بازیچه دست انگلیس تبدیل نشوند

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به مواضع اخیر برخی سلبریتی‌ها بعد از سانحه هواپیما گفت: شما هنرمندان چرا باید به بازیچه دست انگلیسی‌ها و استکبار تبدیل می‌شوید؟ به نفع انگلیسی‌ها بازی نکنید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی ، نماینده ولی فقیه در سپاه در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت با اشاره به مواضع اخیر برخی سلبریتی‌ها و هنرمندان بعد از سانحه هواپیما اظهار کرد: شما هنرمندان چرا باید به بازیچه دست انگلیسی‌ها و استکبار تبدیل می‌شوید؟ به نفع انگلیسی‌ها بازی نکنید.

آقای هنرمند چرا عزت این نظام و قدرت انقلاب را نمی‌بینید؟

وی افزود: هنرمندان چرا باید سفیر انگلستان این روباه پیر و مکار، کارگردان شما بشود؟ چرا مردم را نمی‌بینید؟ چرا عزت این نظام و قدرت انقلاب را نمی‌بینید؟ چرا اینکه خواب را از چشم مستکبران گرفته‌ایم نمی‌بینید؟ چرا اینکه سنگ‌های کودکان فلسطینی را به موشک بدل کرده‌ایم و بر سر آمریکا ریختیم نمی‌بینید؟ سرتان را بلند کنید. ما شما را از خودمان می‌دانیم، ما شما را در درون خودمان تعریف می‌کنیم و برای شما دلمان می‌سوزد. ما غصه شما را می‌خوریم.

دشمن بعد از شهاد حاج قاسم رجزخوانی می‌کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه دشمن بعد از به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی برای انقلاب و مردم رجزخوانی می‌کرد،گفت: اما حاج قاسم سلیمانی‌ها به او ضربه‌ای زدند که بعد از جنگ جهانی دوم بی‌سابقه بود و موجب عقب‌نشینی و خاری دشمن شد و سپس شاهد بودیم دشمنی که می‌گفت ۵۲ نقطه ایران را می‌زنند بلافاصله تسلیم شدند.

حاجی صادقی با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی گفت: سقوط این هواپیما بر اساس یک خطای انسانی بود که باعث و بانی این حادثه هم آمریکا است.

وی یادآور شد: دشمن بداند ما هم می‌توانستیم مانند آنها حقیقت را پنهان کنیم، اما این کار را نکردیم و بعد از سه روز حقیقت را اعلام کردیم در صوتی که مواردی بوده که حقیقت آن بعد از یک سال مشخص شد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی می‌گویند که چرا در این سه روز حقیقت را اعلام نکردید، به آنها می‌گویم که ما باید منتظر نتیجه بررسی‌های دقیق می‌شدیم، اما یک سؤال از آنها دارم، آیا اگر استکبار این هواپیما را سرنگون می‌کرد این‌قدر دردتان می‌آمد؟

حاجی صادقی با بیان اینکه آنهایی که می‌پرسند چرا فرماندهان بعد از سه روز از گذشت این حادثه از مردم عذرخواهی می‌کنند، تصریح کرد: فرماندهان خود را خادم مردم می‌دانند و باید عذرخواهی می‌کردند و عذرخواهی را وظیفه خود می‌دانند.

اگر نظام صبر می‌کند عین بزرگواری و متانت است

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: اینکه دربرابر این حرکت‌های کوچک با صبر برخورد می‌شود دلیلش این نیست که نمی‌توان پاسخی به آن داد، اگر نظام صبر می‌کند عین بزرگواری و متانت است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: بدانند که اگر قرار باشد به تصاویر شهدای ما و مقدسات مان توهین کنند، این ملت، همان ملت سال ۸۸ است که پس از روز عاشورا به میدان آمد و طومار فتنه را جمع کرد. این ملت صبور است اما بی تفاوت نیست.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554341

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.