جهادگران نمی‌گذارند رهنمودهای رهبر انقلاب لحظه‌ای متوقف شود

  • کد خبر : 513079
  • 14 آگوست 2019 - 18:27
جهادگران نمی‌گذارند رهنمودهای رهبر انقلاب لحظه‌ای متوقف شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جهادگران هرگز نباید اجازه دهند که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب لحظه‌ای متوقف شود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز در اجتماع بزرگ جهادگران با اشاره به ویژگی‌های بارز کار جهادی اظهار داشت: کار جهادی، پیشرفت و عدالت در کشور به دور از تشریفات دست و پا گیر ادارى است.

وی گفت: جهادگران هرگز نباید اجازه دهند که رهنمودهای رهبر معظم انقلاب لحظه‌ای متوقف شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب، جوانان انقلابی توده توده برای آبادانی کشور مشغول بودند و این تلاش برای سازندگی کشور تا سال ۵٩ ادامه داشت که پس از آن جنگ آغاز شد. امروز هم جوانان بعد از ۴٠ سال از انقلاب اسلامی و در گام دوم که مخاطب اصلی آن جوانان هستند، برای کار جهادی نباید منتظر تعارف باشند.

وی افزود: امام خامنه ای در بیانیه گام دوم انقلاب جوانان را پرچم دار می‌دانند.

قالیباف با بیان این‌که افزود: کار جهادی، پیشرفت و عدالت در کشور به دور از تشریفات دست و پا گیر ادارى است بیان داشت: متاسفانه این رویکرد تشریفاتی اجازه نمی دهد باورهای انقلاب در این کشور اثر کند و طعم شیرینی خدمت در کام مردم بیایید.

وی بیان داشت: اگر همه در کنار هم باشیم، در عرصه اقتصاد هم میتوانیم مانند امنیت و صنعت دفاعی که جزو کشورهای برتر دنیا هستیم، پیشرفت کنیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این‌که در گام دوم انقلاب پرچم پیشرفت و عدالت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و پیشرفت اقتصادی در دست جوانان است تصریح کرد: باید بدون اینکه مردم را طبقه بندی کنیم، به آن‌ها خدمت صادقانه کنیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=513079

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.