جمهوری اسلامی شرایط جدیدی برای سیاستمداران ایجاد کرده است

  • کد خبر : 535236
  • ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
جمهوری اسلامی شرایط جدیدی برای سیاستمداران ایجاد کرده است

فرماندار شهرستان قرچک با اشاره به شرایط فعلی جمهوری اسلامی گفت: کشور ما الگو و شرایط جدیدی برای کلیه سیاستمداران و تحلیلگران سیاسی ایجاد کرده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  بهمن خطیبی فرماندار قرچک در جمع نمازگزاران مسجد امام رضا(ع) از حضور پرشور مردم در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی تقدیر کرد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی شرایط جدیدی برای سیاستمداران ایجاد کرده است.

وی افزود: پیاده روی در مسیر عتبات عالیات، کربلا و نجف توفیق الهی است که هم اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در پی دارد و همچنین موجب ایجاد امنیت و وفاق بین شیعیان جهان می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه با زنده نگهداشتن محرم و صفر به اهداف عالیه نظام می رسیم، گفت: پیاده روی اربعین حسینی از دستاوردهای مهم نظام و انقلاب بوده که به پشتوانه مردم صورت گرفته است.

وی بیان کرد: اگر به قبل از انقلاب برگردیم شاید به لحاظ برخی نیازهای مادی در ظاهر مشکلاتی وجود نداشت اما استقلال و آزادی کشور همیشه زیر سؤال بود و به همین خاطر مردم نیز این شرایط را تحمل نکردند و با رهبری داهیانه امام راحل، انقلابی را پایه گذاری کردند که حرکتی عظیم در دنیای متلاطم امروز پایه گذاری کرد.

خطیبی بیان داشت: بودجه امسال کمترین اتکا را به نفت دارد و این بهترین راه است چرا که تحریم های ظالمانه و جلوگیری از عدم فروش نفت، ما را به تولید داخلی متکی می کند تا بتوانیم بخش عمده ای از نیازهای کشور و منطقه را تأمین کنیم.

وی اضافه کرد: دشمن از ابتدای انقلاب با تحمیل جنگ هشت ساله و مشکلات متعدد در صدد اعمال فشار به مردم کشور بود اما با سربلندی ۴۰ ساله اول انقلاب را سپری کردیم و این مهم به مدد یاری خداوند متعال، رهبری مدبرانه و داهیانه مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم و حضور همیشگی در پای صندوق های رأی رقم خورد و ان شاء الله بتوانیم گام دوم انقلاب را با هوشیاری و تلاش بیشتر برداریم.

خطیبی اظهار داشت: اگر این فشارهای بیگانگان و دشمنان قسم خورده به هر کشوری وارد می شد دچار فروپاشی می شد اما همچنان ایستاده و به راهمان ادامه می دهیم.

وی افزود: ایران اسلامی توانسته بعنوان کشور قدرتمند منطقه ای نه تنها در اعمال سیاست گذاری های خاورمیانه بلکه در دنیا تأثیرگذار باشد و پیام و دستاوردهای انقلاب را به جهانیان برساند.

فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: کشور ما الگو و شرایط جدیدی برای کلیه سیاستمداران و تحلیلگران سیاسی ایجاد کرده، افرادی که می گفتند ایران اسلامی حتی نمی تواند مسائل داخلی را مدیریت کند اما اکنون می بینیم در دنیا تأثیرگذاریم.

این مسئول گفت: در رشد و تولید علم و ایجاد امنیت و رفع معضلات امنیتی جزو کشورهای پیشتاز در جهان هستیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=535236

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.