جلسه بررسی تعریض کمربندی دوم تهران برگزار شد

  • کد خبر : 488818
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
جلسه بررسی تعریض کمربندی دوم تهران برگزار شد

باحضور بخشدار مرکزی ری جلسه بررسی تعریض کمربندی دوم تهران برگزارشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، باحضور بخشدار مرکزی ری جلسه بررسی تعریض کمربندی دوم تهران برگزارشد.

جلسه بررسی تعریض کمربندی دوم تهران باحضور بخشدار مرکزی ری، نمایندگان ادارات آبفار ری، راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ری، آبفای استان تهران، راه و شهرسازی و مهندسین مشاور و پیمانکار در محل بخشداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فاطمه فکوریان بخشدار مرکزی ری با اشاره به اینکه اجرای پروژه تا بحال مطلوب بوده است ، تعامل و هم افزایی دستگاه های مربوطه در جهت تسریع اجرای این پروژه عمرانی را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: اتمام این پروژه عمرانی نیازمند هماهنگی بیشتر دستگاه های مربوطه و تجمیع منابع مالی، خدماتی و اجرایی می باشد و هراندازه این تعامل و هم افزایی بیشتر باشد روند پیشرفت کار سرعت مضاعفی پیدا خواهد کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: این محور بدلیل تردد بالا و اتصال به اتوبان تهران قم و جاده قدیم قم و نیز جاده امام رضا (ع) و جاده ورامین و نیز حادثه خیز بودن آن نیازمند تعریض هر چه سریعتر و اتمام پروژه می باشد.
در ادامه جلسه مسئولین مربوطه به بررسی پروژه تعریض کمربندی دوم تهران پرداختند و مقرر شد: نقشه خطوط لوله شبکه های آبرسانی توسط اداره آب و فاضلاب روستایی تهیه و هماهنگی های لازم با اداره راه و شهرسازی شهرستان ری در این زمینه صورت بگیرد.
همچنین مقرر شد اداره مسکن و شهرسازی شهرستان ری هماهنگی لازم جهت اخذ مجوز تعریض پل روی کانال آب ری-ورامین را انجام دهد.
در ادامه جلسه مقرر گردید طرح ترافیکی معبر کمربندی دوم تهران جهت طرح موضوع در شورای ترافیک شهرستان ری تهیه شود.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=488818

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.