جزئیات طرح تعطیلی ناوگان حمل و نقل شهر گلستان

  • کد خبر : 572324
  • ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
جزئیات طرح تعطیلی ناوگان حمل و نقل شهر گلستان

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر گلستان گفت: به جهت مبارزه با کرونا و کاهش سفرهای غیرضروری طرح تعطیلی ناوگان حمل و نقل شهر گلستان ارائه شده است.

حسین رضایی‌فر، رئیس سازمان تاکسیرانی شهر گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تاکید بر لزوم خودداری مردم از سفرهای غیرضروری اظهار داشت: طرح تعطیلی ناوگان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهر گلستان در راستای کاهش سفرهای غیر ضروری ارائه شده است.

وی با بیان این‌که در حال حاضر ۵۰ درصد از حجم مسافرت‌های درون شهری گلستان کاسته شده است، گفت: برای کاهش بیشتر ترددها باید ناوگان حمل تعطیل شود چون در این منطقه حدود ۶۰ هزار نفر رفت و آمد خود را وابسته به ناوگان حمل و نقل می‌دانند.

رئیس سازمان تاکسیرانی شهر گلستان با تاکید بر جدیت موضوع مذکور و ضرورت اجرای آن عنوان کرد: پیشنهاد طرح تعطیلی ناوگان حمل نقل را صبح امروز به فرمانداری شهرستان بهارستان ارائه کردیم و هم‌اکنون منتظر تصمیم نهایی در این خصوص هستیم.

گفتنی است؛ اقداماتی نظیر تعطیلی اصناف غیرضروری و تعطیلی ناوگان حمل و نقل در شهرستان بهارستان از بی‌توجهی مردم به توصیه‌های بهداشتی و ترددهای غیرضروری آن‌ها نشأت می گیزد و مطمئناً ادامه پیدا گردن این بی‌توجهی می‌تواند به اعمال محدوودیت بیشتری منجر شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=572324

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.