جزئیات تصمیم پلیس درباره جنجال فرهاد مجیدی

  • کد خبر : 466701
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
جزئیات تصمیم پلیس درباره جنجال فرهاد مجیدی

جانشین فرماندهی ناجا گفت: پرونده فرهاد مجیدی را قصد داریم با صحبت به پایان برسانیم ونمی خواهیم به صورت حقوق پیگیر ماجرا باشیم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جانشین فرماندهی ناجا گفت: پرونده فرهاد مجیدی را قصد داریم با صحبت به پایان برسانیم ونمی خواهیم به صورت حقوق پیگیر ماجرا باشیم.

سردار سلیمانی درباره پرونده فرهاد مجیدی گفت: پلیس به دلیل سرعت بالا  خودروی متوقف کرده است و از او درخواست می‌کند تا تست الکل بدهد این در حالیست که پلیس فقط با قاطعیت وظیفه پلیسی خود را انجام داده است، اما این فرد اقدام به فیلمبرداری کرده و در فضای مجازی پخش می‌کند.

پلیس نیروی انتظامی

وی در ادامه افزود: سوال ما در زمانی که قرار است پیگیری حقوقی این پرونده را داشته باشیم در هنگام رسیدگی از مرجع قضایی این است که آیا  فیلمی که این فرد تهیه کرده است باعث تقویت پلیس یا تضعیف پلیس می‌شود.

وی گفت:ما همیشه گفته ایم اگر فردی با تخلف پلیس روبرو شد و تخلفات خود را به ما گزارش بدهد چه به صورت فیلم چه به صورت صعود به چه صورت نامه. مرکز ۱۹۷ ایجاد شد تا مردم در صورت تخلف پلیس این تخلف را بخود پلیس گزارش بدهد، اما اینکه که بخواهد در فضای مجازی فیلمی را منتشر کند و تلاش شبانه‌روزی پلیس را وارد خدشه کند.

به گزارش رکنا؛ سلیمانی در خصوص پرونده مجیدی گفت: این فرد با سازمان ما تماس گرفته است وعذرخواهی کرده است. به همین خاطر قصد داریم این ماجرا در جلسات مختلف پیگیری شود و پیگیری پرونده را به صورت حقوقی نداشته باشیم.  به صورت حقوقی پیگیری ماجرا خواهیم شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=466701

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.