پلمب ۸۰ قنادی در بهارستان / جدیت در اجرای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا

  • کد خبر : 572800
  • ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
پلمب ۸۰ قنادی در بهارستان / جدیت در اجرای تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: بیش از ۸۰ قنادی و بستنی فروشی در سطح شهرستان بهارستان توسط بازرسان شبکه بهداشت پلمب شد.

دانوش دمیریان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با تاکید بر اعمال تعطیلی برای برخی واحدهای صنفی در بهارستان، اظهار داشت: به‌منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ۸۱ قنادی و شیرینی فروشی توسط کارشناسان شبکه بهداشت و درمان پلمب شد.

وی با تشریح اهداف اقدام صورت گرفته گفت: این اقدام شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان در راستای تصمیمات ستاد ملی مدیریت مبارزه با بیماری کرونا و به جهت حفظ سلامتی کسبه و شهروندان است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با بیان این‌که با هیچ‌گونه تخلفی در این راستا قابل پذیرش نیست، عنوان کرد: با واحدهای صنفی که نسبت به مصوبات و هشدارهای اعلام شده بی‌توجه باشند، مطابق قانون و با جدیت برخورد می‌شود.

برخی قنادی‌ها و بستی فروشی‌ها در گلستان و همچنین سایر مناطق شهری شهرستان بهارستان همچنان هشدارهای کرونایی را جدی نگرفتند و به فعالیت خود ادامه می‌دهند که بدون تردید انتظار می‌رود که شبکه بهداشت و درمان در این راستا نیز وارد عمل شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=572800

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.