جانباختن راننده تریلی در بهارستان براثر بی‌احتیاطی

  • کد خبر : 550828
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
جانباختن راننده تریلی در بهارستان براثر بی‌احتیاطی

سرپرست سازمان آتش نشانی نسیم شهر گفت: یک راننده تریلی به دلیل استفاده از پیک نیک برای گرم کردن خود دچار گازگرفتگی شد و جان خود را از دست داد.

کیان کریمی سرپرست سازمان آتش نشانی نسیم شهر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به بی‌احتیاطی‌های رانندگان خودروهای تریلی در گرم کردن کابین خودرو، اظهار داشت: در تازه‌ترین این بی‌احتیاطی‌ها، یکی از رانندگان خودرو تریلی در شهرستان بهارستان جان خود را از دست داد.

وی با تشریح جزئیات حادثه مذکور گفت: یک راننده ۶۰ ساله خودروی تریلی بر اثر روشن کردن یک دستگاه پیک نیک در فضای محصور کابین خودرو، دچار مسمومیت با گاز سمی منوکسیدکربن شد و جان باخت.

سرپرست سازمان آتش نشانی نسیم شهر با تاکید بر روش‌های اشتباه مورد استفاده عده‌ای برای گرم کردن خود در فصل سرما افزود: متاسفانه در فصل سرما برخی از افراد به ویژه رانندگان خودروهای سنگین از گازهای پیک نیکی در کابین خودرو استفاده می کنند که این عامل بسیار خطرناک می باشد و پیامدهایی نظیر حادثه مذکور به دنبال خواهد داشت.

وی با توجه به لزوم رعایت نکات ایمنی به ویژه در فصل سرما، خاطرنشان کرد: شهروندان بهارستانی به ویژه رانندگان خودروها می بایست توجه ویژه‌ای به نکات ایمنی داشته باشند و از راهکارهای نادرست برای گرم کردن خود استفاده نکنند.

بدون شک رعایت نکات ایمنی و عدم استفاده از وسایلی نظیر پیک نیک برای گرم کردن محیط خانه یا کابین خودروهای سنگین می تواند آمار مرگ و میر بر اثر گاز گرفتگی را به حداقل برساند و حتی به صفر برساند که این موضوع کاملاً به خود افراد بستگی دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550828

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.