جاسوسی کنسولگری های آمریکا در اکثر نقاط جهان

  • کد خبر : 537997
  • ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
جاسوسی کنسولگری های آمریکا در اکثر نقاط جهان

امام جمعه دماوند گفت: در سراسر جهان سفارتخانه‌ها و کنسولگری های امریکا بیشتر کار جاسوسی انجام می‌دهند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در مراسم گرامیداشت ۱۳ آبان در جمع مردم و دانش آموزان اظهار داشت: منشا همه گرفتری های بشر در ظلم ها و استبداد ها و استکبارها آمریکا است، وقتی دانشجویان سفارت امریکا را تسخیرکردند متوجه شدند اینجا سفارت نیست بلکه لانه ی جاسوسی است.

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه در این تسخیر اسنادی به دست آمد که نشان از جاسوسی آمریکا بود، گفت: آن ها آن اسناد را پاره پاره کرده بودند و زمانی که دانشویان آن ها را به هم چسباندند متوجه شدند که آن ها کار جاسوسی انجام می دهند.

فتاح دماوندی افزود: در سراسر جهان سفارتخانه ها و کنسولگری های امریکا بیشتر کار جاسوسی انجام می دهند.

وی با اشاره به اینکه آمریکا ۲۴۰ سال بیشتر قدمت ندارد، بیان کرد: در مقابل ایران کشوری با قدمت چندین هزار ساله و دارای تمدن است؛ از ۲۴۰ سال نزدیک به ۱۰۰ درصد از دولت های امریکا تنها به ظلم و غارت و استبداد ملت ها پرداختند.

امام جمعه شهرستان دماوند اضافه کرد: حدود هشت و نیم میلیون نفر را به صورت مستقیم و غیر مستقیم کشته و به کشورهای مختلف و قاره های مختلف هجوم برده اند.

فتاح دماوندی با بیان اینکه آمریکا قبل و بعد از انقلاب به ایران ظلم های بسیاری کرده است، تصریح کرد: ما مردم ایران، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب و… این ظلم ها را فراموش نخواهیم کرد؛ ما با ملت امریکا کاری نداریم و با دولت و سیاست های آن ها دشمن هستیم.

وی تصریح کرد: آمریکا در طول عمر خود هیچ امتیازی نداده بلکه دنبال امتیاز گرفتن است و آن کسانی که مذاکره کردند به هیچ نتیجه ای دست نیافتند.

امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: ما باید خودمان برای خودمان قدم برداریم و کار علمی، پژوهشی انجام دهیم و رونق تولید و اقتصاد مقاومتی که از تاکیدات مقام معظم رهبری است را الگو و مد نظر قرار دهیم.

وی در پایان با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید در شهرستان دماوند عملی شود افزود: همه مدیران در مقابل بیانیه گام دوم انقلاب مسئول هستند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=537997

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.