جابجایی تیرهای برق، نصب عرشه و پله‌های برقی دومین پل مکانیزه شهرستان قدس انجام شد

  • کد خبر : 201168
  • 23 سپتامبر 2016 - 12:17
جابجایی تیرهای برق، نصب عرشه و پله‌های برقی دومین پل مکانیزه شهرستان قدس انجام شد

عرشه و پله‌برقی دومین پل مکانیزه شهرستان قدس هشت ماه پس از انتشار خبر «تقاطع خیابان شهید کلهر-بلوار شهدا شهر قدس نیازمند پل عابر پیاده» در محل این تقاطع نصب شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از  قدس خبر، یکی از موضوعاتی که در بسیاری از شهرها و شهرک‌های غرب استان تهران مدنظر مسئولان شهری بهتر است قرار بگیرد تسهیل هر چه بیشتر و بهتر عبور ترافیک و عابر پیاده است چراکه امروز شاهد هستیم که تعداد قابل‌توجهی از مصدومان و فوتی‌ها کشور در این حوزه رخ می‌دهد.

بر همین اساس با توجه به مشکلاتی که دریکی از معابر شهرستان قدس «تقاطع خیابان شهید کلهر-بلوار شهدا»رخ می‌داد بر آن شدیم تا گزارشی در این خصوص را منتشر کنیم تا نیازمندی این مهم یعنی نصب پل عابر پیاده را برای مسئولان شهری بیش از گذشته روشن کنیم که در همین راستا اتفاقات خوبی را بعد از چندین ماه شاهد بودیم.

موضوع بسیار مهمی که ما را بر این داشت تا این موضوع را از طریق رسانه به سمع و نظر مسئولان برسانیم خواسته بسیاری از شهروندان و همچنین مشاهده چندین تصادف شدید جرحی و ناگوار در این تقاطع بود و همین مهم نیز موجب شد که مسئولان شهری توجه ویژه‌ای به این تقاطع داشته باشند.

دلیلی که بسیار حائز اهمیت بود برای نصب پل عابر پیاده در این معبر وجود تعداد بسیار بالای نهادها و اداراتی که مردم بسیار با آن‌ها سرکار دارند و امروز بعد از گذشت نزدیک به هشت ماه از تاریخ انتشار این خبر شاهد این هستیم که عرشه و یکی از پله‌های برقی دومین پل مکانیزه شهرستان قدس در محل تقاطع شهید کلهر و خیابان شهدا شهرستان نصب و طبق اطلاعات رسیده تا یک ماه دیگر این پل رسماً افتتاح خواهد شد.

غلامحسین حیدری در گفتگویی کوتاه در خصوص انجام این پروژه توسط شهرداری به خبرنگار قدس خبر گفت: انجام این پروژه در آغاز راه با مشکلاتی روبرو شد که در خصوص وجود تیرهای چراغ‌برق و ترانس بود که با هماهنگی شورای اسلامی و شهرداری قدس مبلغ ۲ میلیارد ریال برای جابجایی این تیرها و ترانس تخصیص داده شد و این مهم توسط اداره برق شهر قدس صورت گرفت.

وی افزود: بعد از اتمام کار جابجایی تیرهای برق و ترانس توسط اداره برق بلافاصله مجموعه مربوطه در شهرداری برای نصب پایه‌ها، عرشه این پل مکانیزه که دومین پل مکانیزه این شهرستان است اقدامات لازم را انجام دادند و هم‌اکنون یکی از پله‌های برقی این پل نیز نصب‌شده است.

موضوعی که در پایان این خبر لازم است به آن اشاره داشته باشیم این است که بسیار ارزنده است که مشکلات و موانع سر راه نصب کامل این پل توسط مسئولان ذی‌ربط به‌سرعت فراهم شود تا شاهد این باشیم که دیگر عبور و مرور از این معبر (تقاطع بلوار شهید کلهر – خیابان شهدا) با مشکلات روبرو نبوده و شاهد اتفاقات ناگواری که هر از چند گاهی در این معبر می‌افتاد نباشیم.

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=201168

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.