تیم والیبال نشسته بهارستان اولین تمرین خود را در دهه فجر انجام می دهد

  • کد خبر : 550584
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
تیم والیبال نشسته بهارستان اولین تمرین خود را در دهه فجر انجام می دهد

مدیرعامل انجمن معلولین نشاط گفت: تیم والیبال نشسته انجمن نشاط شهرستان بهارستان اولین تمرین خود را در دهه فجر سال جاری انجام خواهد داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نخستین نشست همفکری و تبادل نظر معلولین و فعالین بهارستانی در امور اجتماعی، فرهنگی و ورزشی با حضور محمدی مدیرعامل انجمن معلولین نشاط و جمعی از اعضای افتخاری این انجمن، معلولین و فعالان شهرستانی در شهرستان بهارستان برگزار گردید.

محمدی در حاشیه این نشست با اشاره به بحث و گفت‌وگوهای صورت گرفته، عنوان داشت: در طول نشست مذکور مصوب گردید تا در تمام روزهای هفته کلاس‌های آموزشی، فرهنگی و هنری در دفتر مرکزی انجمن به صورت مستمر برگزار شود.

وی در ادامه با تاکید براینکه موضوع ورزش برای قشر معلولین نیز بسیار حائز اهمیت می باشد، تصریح کرد: صوبه ورزشی این نشست مربوط به تیم والیبال نشسته انجمن نشاط است که اعضای این تیم هم مهمان این دورهمی بودند و به زودی تیم والیبال انجمن نشاط اولین تمرین رسمی خود را در ایام دهه مبارکه فجر انجام می دهد.

مدیرعامل انجمن معلولین نشاط درپایان با تشکر و قدردانی از اعضای شرکت‌کننده در نشست برگزار شده، خاطرنشان کرد: بنده به عنوان خادم معلولین و دوستان توانمندم در انجمن با قدرت پیگیر احقاق حقوق معلولین در سطح شهرستان بهارستان خواهیم بود تا مشکلات مربوط به این قشر رفع شود یا به حداقل برسد.

لازم به ذکر است که در طول نشست همفکری و تبادل نظر معلولین و فعالین بهارستانی هر یک از حاضرین نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون اجرای طرح‌ها و رفع مشکلات این قشر بیان کردند و درپایان به سئوالات حاضرین در جلسه در خصوص مسائل مطرح شده پاسخ داده شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550584

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.