سردار سنایی‌راد در گفت‌وگو با «تهران نیوز»:

تیم‌های بازرسی بسیج در کنار وزارت صمت برای شناسایی، کنترل و مهار مخلین اقتصادی

  • کد خبر : 624329
  • ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
تیم‌های بازرسی بسیج در کنار وزارت صمت برای شناسایی، کنترل و مهار مخلین اقتصادی
سردار سنایی راد، گفت:برخی فرصت طلبان با احتکار کالا و گران فروشی به ملت و مردم آسیب جدی را وارد می کردند که بسیجیان توافقی را با وزارت صمت صورت دادند  و تیم های بازرسی که آشنا به امر اقتصاد بودند را در جهت کنترل، شناسایی ومهار مخلین اقتصادی تشکیل دادند.

سردار رسول سنایی‌راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ارتباط با هفته بسیج و دستاوردهای سپاه و بسیج در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز اظهار کرد: بسیج، نهادی برای همه فصول انقلاب است. از ابتدای پیروزی انقلاب در عرصه‌های دفاعی به‌ویژه دفاع مقدس خوش درخشیدند. بعد از دفاع مقدس نیز سازمان یافتگی و روحیه جهادی بسیجیان بود که توانستند ایفای نقش کنند.

وی از اقدامات سپاه و بسیج در مبارزه با ویروس کرونا گفت: اقداماتی چون گندزدایی معابر و محلات، حضور در مراکز درمانی برای کمک به کادر درمان و کمک‌های مومنانه را داشتند؛ هم زمانی جنگ سخت اقتصادی و بروز و ظهور بیماری منحوس کرونا، ضرورتی را به‌وجود آورد که نیروهای بسیجی در طول و عرض جغرافیای کشور به میدان آمدند و حلقه وصلی شدند مابین کسانی که از تمکن مالی برخوردار بوده و نیز کسانی که از معیشت اقتصادی خوبی بهره ندارند و توانستند ایفای نقش دقیق و سریع داشته باشند.

وی در تبیین اینکه سپاه و نیروهای بسیجی چه اقداماتی را در مهار گرانی انجام دادند، افزود: برخی فرصت طلبان با احتکار کالا و گران فروشی به ملت و مردم آسیب جدی را وارد می کردند که بسیجیان توافقی را با وزارت صمت صورت دادند  و تیم های بازرسی که آشنا به امر اقتصاد بودند را در جهت کنترل، شناسایی ومهار مخلین اقتصادی تشکیل دادند

سردار سنایی راد در خصوص علت جنگ های اقتصادی، اشاره کرد: جنگ اقتصادی به طمع در هم شکستن اراده ملت ایران از سوی نظام استکبار و آمریکای جنایتکار می باشد و با داشتن روحیه بسیجی و جهادی گری ایران به بن بست نخواهد خورد ؛ همانگونه که در جنگ علیرغم نابرابری ها یی که در ابتدا به سود دشمن بود اما با روحیه بسیجی و جهادی گری که رزمندگان داشتند این معادله به نفع کشور عزیزمان پایان یافت و سرافرازانه از ۸ سال دفاع مقدس بیرون آمدیم.

ایشان، عنوان داشت: امروزه در نبرد با ویروس کرونا، کادر بهداشت و درمان نیز شهید دادند و این نشان از استمرار روحیه بسیجی و جهادگری از دوران دفاع مقدس است؛ خوشبختانه توانستند علیرغم کمبودهایی که ناشی از تحریم دشمن و غافلگیری ویروس کرونا به خوبی ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624329

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.