توهین زشت علی مطهری به یک دانشجو در دانشگاه شهیدبهشتی

  • کد خبر : 538448
  • ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۳۷
توهین زشت علی مطهری به یک دانشجو در دانشگاه شهیدبهشتی

اجتماع دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی تهران به مناسبت روز ۱۳ آبان با توهین زشت علی مطهری به یک دانشجو و پیشنهاد قرص ضدبارداری به وی همراه شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حضور نماینده مردم تهران در جمع دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی تهران با توهین زشت علی مطهری به یک دانشجو و پیشنهاد قرص ضدبارداری به وی همراه شد.

علی مطهری که به مناسبت روز ۱۳ آبان در حال سخنرانی برای دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی بود، پس از اعتراض یکی از دانشجویان دختر به وی گفت «اگر بخواهی قرص ضدبارداری هم دارم».

 

فیلم توهین زشت علی مطهری به یک دانشجو

 

 

این گزارش حاکی است، مطهری در واکنش به این ماجرا و حواشی ایجادشده گفت: آن دانشجو دختر نبود و پسر بود. از کسانی که من را دعوت کرده بودند انتظار چنین رفتاری نداشتم.

اما این پایان حاشیه‌های نماینده پررمز و راز مردم تهران در مجلس نیست و وی چندی پیش هم پس از حضور در یکی از شهرستان‌ها برای سخنرانی، در جواب یکی از منتقدان بی‌احترامی کرده بود.

 

بیشتر بخوانید: انتقاد علی مطهری از ماجرای لغو حضور پویول در تلویزیون

 

ماجرا از این قرار است، وقتی مرد منتقد به مطهری گفت «شما به جای صحبت درباره غدیر بگو چرا پراید ۴۵ میلیون تومان شده» نماینده تهران پاسخ داد «تو یک احمق نادانی». سپس روحانی همراه مطهری خطاب به مرد منتقد گفت «عکس اینو به من بدید. می‌کنمت توی گونی».

 

چند خط درباره علی مطهری

مطهری متولد ۶ بهمن ۱۳۳۶ است که علاوه بر دوره فعلی(دوره دهم)، در دوره‌های هشتم و نهم نیز نماینده مردم تهران در مجلس بوده است.

وی که فرزند شهید مطهری و برادر همسر علی لاریجانی رئیس فعلی مجلس شورای اسلامی است، حصیلات متوسطهٔ خود را در دبیرستان علوی، در رشتهٔ ریاضی به پایان رساند و در رشتهٔ مهندسی مکانیک دانشکدهٔ فنی دانشگاه تبریز پذیرفته شد.

در پایان لازم به ذکر است، علی مطهری، با وجود آن‌که بیش از نیمی از واحدهای کارشناسی مهندسی مکانیک را گذرانده بود، با انتقال به دانشکدهٔ الهیات دانشگاه تهران، تغییر رشته داد و تحصیلات خود را تا اخذ درجهٔ دکتری در رشتهٔ فلسفه و کلام اسلامی ادامه داد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=538448

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    1. به ایشون قرص ORS پیشنهاد میکنم همیشه همراه داشته باشند و قبل از سخن گفتن یک عدد بخورند