با آغاز به کار شرکت ایساتیس صورت گرفت؛

تولید روزانه ۲۰۰ هزار قرص نان در پردیس

  • کد خبر : 623311
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
تولید روزانه ۲۰۰ هزار قرص نان در پردیس
فرماندار شهرستان پردیس گفت: از خرداد ماه سال جاری روند پیاده سازی خط تولید جدید و افزایش ظرفیت در مجتمع تولید صنعتی نان ایساتیس آغاز شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عبدالعظیم رضایی فرماندار پردیس در حاشیه بازدید از خط تولید مجتمع تولید صنعتی نان ایساتیس اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود و بازارسنجی های انجام شده، ارائه طرح توسعه و انجام سرمایه گذاری جدید برای این واحد تولید نان ارائه شد که بلافاصله در جلسات تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مطرح و مجوز های لازم صادر شد.

وی گفت: از خرداد ماه سال جاری روند پیاده سازی خط تولید جدید و افزایش ظرفیت در این واحد آغاز شد و در حال حاضر این واحد تولید صنعتی نان با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان، ایجاد اشتغال مستقم ۵۵ نفر، ظرفیت مصرف ۱۲ تن آرد روزانه و تولید بیش از ۲۰۰ هزار عدد نان در هر روز آماده شروع تولید است.

فرماندار پردیس خاطرنشان کرد: با اهتمامی که در شهرستان برای حمایت و استقبال از سرمایه گذاری های جدید و یا اجرای طرح های توسعه ای وجود دارد، امیدواریم سرمایه گذاران نیز طرح های خود را در شهرستان پیاده سازی کنند و شاهد تحقق هرچه بیشتر شعار سال و ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی در شهرستان باشیم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623311

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.