تولد دوقلو های متفاوت با ۳ ماه اختلاف سنی ! + عکس

  • کد خبر : 530477
  • ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
تولد دوقلو های متفاوت با ۳ ماه اختلاف سنی ! + عکس

شاید باورش بسیار سخت باشد، اما به طور عجیب و باورنکردنی دوقلوهایی با اختلاف ۳ ماه از هم متولد شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شاید تا به حال به این فکر کرده اید که کودک دوقلو های متفاوت داشته باشید زیرا با هم به دنیا می آیند و بزرگ می شوند اما ظاهرا استثنائاتی وجود دارد که شاید باورکردنی هم نباشد در این بخش از نمناک به آن می پردازیم . دوقلوهای دختر که تصاویرشان را در بخش تهران نیوز مشاهده می کنید با فاصله ۳ماهه از یکدیگر درسالهای متفاوت متولد شدند آیا تا به حال چنین چیزی را شنیده بودید !

دخترها در بیمارستان هولیدی در کلن آلمان با فاصله ۹۷ روزه به دنیا آمدند پزشکان معتقد بودند این رویداد باید ثبت جهانی شود. مامان اکسانا در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۸ وقتی نوزاد او ۲۸ هفته داشت فارغ شد نوزاد تنها ۹۰۰ گرم وزن داشت نوزاد دیگر مدت زیادی منتظر ماند تا بتواند دوباره خواهرش را ببیند اما او وزنی معادل ۳٫۷ کیلوگرم داشت.

اگرچه نادر است، بعید است که دوقلوها در روز یا حتی هفته متفاوت به دنیا بیایند بعد از زایمان اولین نوزاد درد زایمان متوقف شد پزشکان به این نتیجه رسیدند که مادر باید به حاملگی خود ادامه دهد.

یکی از سخنگویان بیمارستان گفت:” پس از زایمان اولین نوزاد رحم زن دوباره بسته شد و نوزاد متولد نشده ممکن است در رحم او بماند. رئیس بیمارستان گفت:شرایط خوب بود و می خواستیم سعی کنیم نوزاد دوم تا جایی که ممکن است در رحم رشد کند.

دوقلوهایی که با اختلاف سنی از هم به دنیا آمدند 

با فاصله ۹۷ روزه بین آن ها تصور می شود این دوقلوها ممکن است رکورد جهانی داشته باشند براساس تحقیقات انجام شده توسط این بیمارستان رکورد ثبت شده قبلا فاصله ۸۷ روزهه در ایرلند در سال ۲۰۱۲ بود.

پزشک دیگری افزود:این یک مورد نادر برای کلینیک زایمان ما نیز هست، اما اولین بار نبود که دوقلوها در روزهای مختلف در بیمارستان به دنیا می آمدند.

” اما تفاوت زمانی ۹۷ روز برای ما و همچنین در سراسر جهان خاص است.”  نوزاد کوچک مجبور بود چند هفته اول را در واحد مراقبت های زایمان در بیمارستان سپری کند تا زمانی که به اندازه کافی قوی شود که به خانه برود. هم اکنون هر دو دختر ۵٫۷ کیلوگرم وزن دارند و خوب هستند.

تولد دوقلوهای بسیار عجیب در بیمارستان هولیدی 

این سخنگو افزود:” این دو دختر در خانه خانوادگی خود هستند و سالم بزرگ خواهند شد.”

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=530477

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.