توقیف ۳ خودرو و صدور ۳۸ برگه جریمه در روز طبیعت در فیروزکوه

  • کد خبر : 573261
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
توقیف ۳ خودرو و صدور ۳۸ برگه جریمه در روز طبیعت در فیروزکوه

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه گفت: در روز طبیعت درصد بسیار کمی از شهروندان که اکثریت غیربومی بودند به توصیه‌های اجتماعی و بهداشتی انتظامی توجه نکرده و از ورودی شهرستان توسط همکاران انتظامی برگشت داده شدند.

بهزاد عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز از رفتار مسئولانه و ستودنی شهروندان فهیم و آگاه فیروزکوه در روز سیزده فروردین ماه، روز طبیعت، تقدیر و تشکر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه گفت: از همکاری شهروندان با مدافعان امنیت و همچنین همراهی با مدافعان سلامت در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با ماندن در خانه تشکر می‌کنم و امیدوارم با عنایات حق تعالی، همکاری مردم و تلاش مدافعان سلامت بیماری کرونا را شکست دهیم.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه آمار خودروهای جریمه شده در روز طبیعت عنوان کرد: در روز طبیعت درصد بسیار کمی از شهروندان که اکثریت غیربومی بودند به توصیه‌های اجتماعی و بهداشتی انتظامی توجه نکرده و از ورودی شهرستان توسط همکاران انتظامی برگشت داده شدند که در این رابطه تعداد ۳۸ دستگاه خودرو از جمله کسانی که همکاری نکردند جریمه ۵ میلیون ریالی اعمال و تعداد سه دستگاه خودرو به مدت یک ماه توقیف شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573261

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.