فرماندار اسلامشهر خبر داد:

توزیع ۳۰ تن مرغ با قیمت مصوب در غرب تهران

  • کد خبر : 626381
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۱
توزیع ۳۰ تن مرغ با قیمت مصوب در غرب تهران
فرماندار اسلامشهر از اختصاص و آغاز توزیع 30 تن مرغ گرم با نرخ 18 هزار و 500 تومان در چهار واحد عرضه محصولات پروتئنی شهرستان خبر داد.

مسعود مرسلپور، فرماندار اسلامشهر در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به توزیع ۳۰ تن مرغ گرم در شهرستان با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان اظهار کرد: تاکنون ۱۰۰ تن مرغ منجمد با نرخ ۱۵ هزار تومان نیز در شهرستان توزیع شده و ۷۰ تن دیگر نیز در روزهای آتی توزیع می‌شود.

وی با بیان این‌که گوشت مرغ در حال حاضر با قیمت ۲۴ هزار تومان در واحدهای عرضه محصولات پروتئنی به فروش می‌رسد، گفت: با اقداماتی که در زمینه کاهش قیمت گوشت مرغ توسط سازمان‌های صمت و جهاد کشاورزی استان تهران در حال انجام است و با تلاش اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان امیدواریم در روزهای آتی شاهد کاهش بیشتر قیمت گوشت مرغ در اسلامشهر باشیم.

گفتنی است؛ توزیع گوشت مرغ گرم با نرخ ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان امروز در چهار واحد عرضه محصولات پروتئنی واقع در ایستگاه نوری، جنب پارک تقوی، بازارچه یاس (گروسی) انتهای خیابان مهدیه، خیابان ابوترابی نبش بهستان ۱۵ (سلیمی)، چهاردانگه نبش پارسیان پلاک ۶۳۹ (اکبرپور) و خیابان کاشانی نبش کوچه ۱۵ (انیشه) انجام می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626381

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.