توزیع برنج دولتی برای تنظیم بازار در بهارستان

  • کد خبر : 556593
  • 24 ژانویه 2020 - 0:16
توزیع برنج دولتی برای تنظیم بازار در بهارستان

رئیس اتحادیه خواربار فروشان بهارستان گفت: در راستای تنظیم و کنترل بازار بیش از ۱۰۰ تن برنج با قیمت دولتی در شهرستان بهارستان توزیع می‌شود.

بیک‌پور ، رئیس اتحادیه خواربار فروشان شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به لزوم تأمین نیازهای اساسی شهروندان بهارستان، اظهار داشت: بالغ بر ۱۴۸ تن برنج خارجی در راستای تأمین میاز بازار و کنترل آن به قیمت دولتی در سطح بهارستان توزیع می شود.

وی با تشریح جزئیات برنج‌های خارجی در حال توزیع در سطح شهرستان، گفت: بالغ بر ۱۰۰ تن برنج هندی با قیمت ۶ هزار و 700 تومان و همچنین ۴۸ تن برنج پاکستانی با قیمت ۸ هزار و 900 تومان برای مصرف کننده در نقاط مختلف شهرستان بهارستان در راستای تنظیم بازار و رفاه شهروندان بهارستانی توزیع می‌شود.

رئیس اتحادیه خواربار فروشان شهرستان بهارستان با تاکید بر نحوه تهیه برنج‌های دولتی توسط شهروندان بهارستان، عنوان کرد: مردم می توانند برای تهیه برنج دولتی به واحدهای صنفی خواربار فروشان موجود در سطح شهرستان بهارستان مراجعه کنند.

وی با توجه به لزوم برخورد با هرگونه گران‌فروشی و تخلف در این راستا بیان داشت: مردم شهرستان بهارستان می توانند در صورت مشاهده تخلفات با شماره ۱۲۴، ۵۶۳۸۲۴۸۱ ، ۵۶۳۸۲۶۵۴ تماس گرفته و به واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف بهارستان جهت بررسی موضوع در سریع‌ترین زمان ممکن گزارش دهند.

اجرای اقداماتی نظیر توزیع اقلام مورد نیاز مردم با قیمت دولتی تاثیر به سزایی در کنترل بازار در سطح شهرستان بهارستان دارد که باید مورد توجه بیشتر مسئولین شهرستانی قرار بگیرد به ویژه به این دلیل که تنها دو ماه به عید نوروز باقی مانده است و تنظیم بازار جزو نیازهای اساسی بهارستان است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=556593

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.