ستاره استقلال در راه هرتابرلین آلمان

  • کد خبر : 543678
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۹:۲۳
ستاره استقلال در راه هرتابرلین آلمان

اخبار رسانه‌های ترکیه‌ای حاکی از توافق مجید حسینی با هرتابرلین آلمان و انتقال به این تیم با رقم نجومی ۲.۵ میلیون یورو است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نظر می‌رسد با توجه به درخشش خیره‌کننده مدافع جوان اما کاربلد سابق باشگاه استقلال در جام جهانی و تیم ترابوزان اسپور، توافق مجید حسینی با هرتابرلین آلمان قطعی شده است.

مجید حسینی مدافع تیم ملی ایران که در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با نمایش‌های درخشانش موجب به حیرت درآمدن بسیاری از باشگاه‌های اروپایی و استعدادیاب‌ها شد و سریعاً از استقلال به باشگاه تزابزون اسپور ترکیه منتقل شد، حالا با تداوم نمایش‌های خوبش در آستانۀ انتقال به باشگاه هرتابرلین قرار دارد.

 

توافق مجید حسینی با هرتابرلین به نفع استقلال

طبق اخبار منتشر شده از جزئیات مذاکرات صورت گرفته، انتقال حسینی با رقم ۲,۵ میلیون یورو خواهد بود که با توجه به بند موجود در قرارداد سیدمجیدحسینی با ترابزون، ۵۰۰ هزار یورو نصیب باشگاه استقلال خواهد شد.

در پایان لازم به ذکر است، در صورت قطعی شدن این قرارداد، رقم بسیار خوبی به حساب باشگاه استقلال تهران واریز می‌شود و این باشگاه می‌تواند مطالبات بازیکنانش را پرداخت کند.

مجید حسینی که سکان‌دار دفاع میانی استقلال بود، در مرداد ماه ۹۷ به تیم ترکیه‌ای ترابوزان‌اسپور منتقل شد و توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. این در حالی است که بسیاری از بازیکنان ایرانی که به ترکیه رفتند، ناکام ماندند و یا به تیم‌های قطری رفتند و یا به لیگ برتر ایران بازگشتند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543678

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.