تواضع و خوشرویی پاکبانان و آتش نشانان ستودنی است

  • کد خبر : 539577
  • 18 نوامبر 2019 - 16:11
تواضع و خوشرویی پاکبانان و آتش نشانان ستودنی است

امام جمعه شهرستان قدس در مراسم تکریم از پاکبانان خدمات شهری و پرسنل سازمان آتش نشانی گفت: خدمات پاکبانان و آتش نشانان را نمی توان با خدمتی مقایسه کرد و تواضع و خوشرویی شما در برخورد با مردم ستودنی است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در مراسم تکریم از پاکبانان خدمات شهری و پرسنل سازمان آتش نشانی شهرداری قدس که ظهر امروز درمصلی برگزار شد، اظهار داشت: این دورهمی نشان می دهد که می توان به صورت ساده و به دور از تجملات قدردانی و سپاسگزاری کرد.
وی افزود: ما وظیفه داریم در مقابل نعمت های بیکران خدا شکرگزار باشیم. شکرگزاری ما در مقابل نعمت های خدا اندک است اما فضل خدا قابل شمارش نیست.
امام جمعه شهرستان قدس گفت: کسانی که شبانه‌روزی و به ویژه در ماه های محرم و صفر، بارندگی و راهپیمایی ها به مردم خدمت می کنند، زحماتشان ارزشمند است. وقتی آتش نشانان خود را به دل آتش میزنند دیگر گرمای هوا مانع انجام وظیفه آنها نیست.
وی با اشاره به اقدام دو آتش نشان در بارندگی اخیر بیان داشت: دو آتش نشانی که در آبگرفتگی زیر پل ورودی شهر خود را به آب انداختند این نشان می دهد که عشق به خدمت رسانی مانع احساس سرمای آب در این فصل می‌شود. همچنین مدیریت شهری نیز مانند نیروهای خدمات رسان در شهر فعالیت می‌کنند. فعالیتی که آتش نشان و پاکبان انجام می دهد را نمی توان با خدمتی مقایسه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار ادامه داد: آتش نشانان و پاکبانان به روایت پیامبر اکرم(ص) عمل کرده اند و بیشترین خیر و نفع را به مردم می‌رسانند و مردم از وجود شما در جامعه نفع می برند. شما امین اموال و ناموس مردم هستید و پس از خستگی شبانه روزی در کنار خانواده با خوش رویی برخورد می کنید و تواضع در وجود شماست.

وی تصریح کرد: حق کارگران نباید ضایع شود و اگر برخورد نامناسبی با شما صورت گیرد مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539577

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.