پورفتحی خبر داد:

تهیه ۱۵۰ دستگاه موبایل و تبلت برای دانش‌آموزان محروم دماوند

  • کد خبر : 624248
  • ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
تهیه ۱۵۰ دستگاه موبایل و تبلت برای دانش‌آموزان محروم دماوند
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند از اهدای ۱۵۰ دستگاه تبلت و گوشی به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد.

مهرداد پورفتحی، مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز از اهدای ۱۵۰ دستگاه تبلت و گوشی به دانش آموزان نیازمند در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: این اقدام با همت خیرین و برخی از دستگاه‌ها پس از شناسایی دانش‌آموزان کم‌برخوردار در منطقه دماوند صورت گرفت.

وی گفت: سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش بر پوشش حداکثری دانش آموزان در آموزش مجازی است؛ قابل توجه است که در مدارس شهری و روستایی دماوند تعداد ۱۸ هزار دانش آموز مشغول به تحصیل هستند که باید برنامه ریزی لازم در پوشش حداکثری آموزش مجازی صورت گیرد. 

مدیر اداره آموزش و پرورش دماوند با تاکید بر این‌که شناسایی دانش آموزان محروم از وسایل الکترونیکی توسط مدیران مدارس انجام شد، خاطرنشان کرد: در جلسات شورای آموزش و پرورش و با همراهی مجمع خیرین توانستیم بخشی از نیازهای دانش آموزان در این زمینه تامین کنیم. 

وی در ادامه به نقش بسیج دانش آموزی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، انجمن حمایت از زندانیان، اداره بهزیستی، شهرداری ها، شوراهای شهر و روستا، خیرین و تعدادی از فرهنگیان در تهیه گوشی و تبلت اشاره کرد و افزود: با وجود اقداماتی که از سوی نهادهای مذکور صورت گرفته است هنوز دانش آموز محروم از وسایل الکترونیکی در منطقه داریم که امیدواریم به زودی با برنامه ریزی های انجام شده این محرومیت نیز مرتفع شود. 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=624248

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.