تلاش جمعی برای رهایی از دست جونیور براندائو و اعتراض انصاری‌فرد

  • کد خبر : 534398
  • ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۲۵
تلاش جمعی برای رهایی از دست جونیور براندائو و اعتراض انصاری‌فرد

چند ماه بعد از حضور جونیور براندائو در پرسپولیس عملکرد این بازیکن اعتراض مدیرعامل پرسپولیس را هم به همراه داشته است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اواخر فصل نقل و انتقالات بود که کمیته نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس چشم بازار را کور کرد و با جذب جونیور براندائوی برزیلی آخرین گام نقل و انتقالاتی خود را برداشت تا برای مدت کوتاهی هم که شده جو منفی حاصل از رفتن برانکو که بر روی سر ایرج عرب و هیئت مدیره وقت بود از بین برود اما خیلی زود این خرید نیز توو زرد از آب در آمد. کیفیت جونیور براندائو به حدی زیر سوال رفته بود که کالدورن این بازیکن را به عنوان گزینه نهم خود عنوان کرد و این یعنی آن که مدیران وقت پرسپولیس ۸ گزینه ابتدایی کالدرون را کنار زدند و به آخرین نفرات تن دادند که بیشتر شبیه یک شوخی بود.

جونیور براندائو در بازی‌هایی که در این فصل به میدان رفته به خوبی نشان داده است که در سطح پرسپولیس نیست و جالب اینکه کالدرون در آخرین صحبت‌هایش در مورد این بازیکن مدعی شد که، چون چند بازیکن تیمش شرایط بازی نداشتند مجبور به استفاده از جونیور شد و در بین دو نیمه هم او را به خاطر عملکرد ضعیفش تعویض کرد. این اظهارات جدید کالدرون که بعد از بازی با پیکان عنوان شد نشان داد که کالدرون نیز روی نام این بازیکن برزیلی خط قرمز کشیده و بعید است در ادامه به او بازی برسد و در این مسابقه به دلیل نبود نفراتی چون سیامک نعمتی و بشار رسن به براندائو یک نیمه فرصت داده است.

جونیور براندائو

موضوع کیفیت جونیور براندائو بحث دیروز و امروز نیست و از همان روزهای ابتدایی پیوستن او به پرسپولیس خیلی‌ها این اعتقاد را داشتند که این بازیکن بعد از یک فصل کامل نیمکت‌نشینی در لیگ بلغارستان که لیگ کاملاً معمولی است نمی‌تواند خریدی مناسب برای قهرمان فصل گذشته لیگ ایران باشد، اما کمیته نقل‌وانتقالات پرسپولیس بدون توجه به این مسائل این بازیکن را با قیمت گزافی جذب کرد که در حدود ۶۰۰هزار دلار برآورد می‌شود.

این مبلغ آنجایی فاجعه بار تر می‌شود که به بازی این بازیکن نگاه می‌کنیم و می‌بینیم که او در یک کنترل ساده توپ نیز دچار مشکل است و حتی صدای مدیریت باشگاه را نیز درآورده است. محمدحسن انصاری‌فرد که روز گذشته در جریان بازی پرسپولیس – پیکان در جایگاه در حال تأسف خوردن از عملکرد جونیور در زمین مسابقه بود درباره قرارداد سنگین وی و بازی‌اش گفت از مدیریت قبل و کالدرون سؤال کنید در حالی که برای او واقعاً عجیب است چطور برای چنین بازیکنی این رقم هزینه شده است.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی پرسپولیس با جونیور

رقم قرارداد جونیور با پرسپولیس مشخص شد

 

به خاطر همین مسئله هم باشگاه پرسپولیس به دنبال راه حلی برای توافق با جونیور و فسخ قرارداد اوست، اتفاقی که اگر تا قبل از نیم‌فصل رخ ندهد در آن مقطع حتماً عملی خواهد شد، به ویژه اینکه کالدرون از انصاری‌فرد خواسته برای لیگ قهرمانان مهاجم به مراتب با کیفیت‌تری نسبت به جونیور می‌خواهد.

به‌هرحال باید دید انصاری‌فرد می‌تواند با جونیور برای قطع همکاری به توافق برسد یا اینکه باشگاه پرسپولیس به مانند خیلی دیگر از بازیکنان خارجی بی‌کیفیتی که داشته محکوم به پرداخت کل حق و حقوق او خواهد شد. در این میان شاید تا نیم‌فصل طوری با جونیور در پرسپولیس برخورد شود که خودش رفتن را به ماندن ترجیح دهد، رفتاری که طی فصول گذشته و با گران شدن ارز از سمت باشگاه‌های ایرانی زیاد تکرار شده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534398

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.