تغییری دیگر در مدیریت شهری گلستان / حاشیه‌هایی که تمامی ندارد

  • کد خبر : 554590
  • ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
تغییری دیگر در مدیریت شهری گلستان / حاشیه‌هایی که تمامی ندارد

شورای اسلامی شهر گلستان، سرپرست شهرداری این شهر را تغییر داد و این درحالی است که این شهر نزدیک به یک سال است که شهردار ندارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، اعضای شورای اسلامی شهر گلستان به‌دنبال برگزاری جلسه‌ای، بهلول فررین سرپرست فعلی شهرداری این شهر را به‌دلیل ناکارآمدی برکنار و داریوش خالقی را به‌عنوان سرپرست جدید این شهرداری منصوب کردند و به این ترتیب شهر گلستان وارد دوره جدیدی از بی‌شهردار بودن شد.

گفتنی است که در شرایطی شورای اسلامی شهر گلستان به شکل عجیبی استاد بی‌ثبات کردن میز مدیریت شهری شده که این شهر مظلوم ۱۱ ماه است که شهردار ندارد و به نوعی مدیریت شهر گلستان روی هوا است و مشخص هم نیست که چه زمانی بالاخره این شهر صاحب شهردار می‌شود.

چندی پیش غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان از این رویه انتقاد کرد و گفته بود که این نشانه بی‌عرضگی شورای اسلامی شهرگلستان می باشد که بعد از گذشت یک سال هنوز نمی تواند یک شهردار برای شهر انتخاب کند.

موضوعاتی که در این بین حائز اهمیت است حمایت فرماندار شهرستان بهارستان در صحبت‌های اخیر خود از جلوگیری از انحلال این شورا است که در شرایط فعلی کمی عجیب به نظر می‌رسد، چراکه شورای اسلامی شهر گلستان هرچه زمان می‌گذرد به جای درست کردن شرایط به وخیم‌تر کردن وضعیت مدیریت شهری و شهر مشغول است.

وضعیت فعلی شهر گلستان با توجه به نارضایتی شدید شهروندان گلستانی نیازمند رسیدگی هرچه سریع‌تر مسئولان شهرستانی و استانی و بهبود شرایط است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=554590

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.