مدیرکل بهزیستی استان تهران:

تعطیلی موقت ۵۰ مهدکودک تهران

  • کد خبر : 621727
  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱
تعطیلی موقت ۵۰ مهدکودک تهران

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: تعدادی از ملک مهدهای کودک استیجاری است از این‌رو صاحبان آن ضرر کرده و حدود ۴۰ تا ۵۰ مهدکودک به‌صورت موقت تعطیل شدند تا روال به شرایط عادی بازگردد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، امین شاهرخی اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا صاحبان مهدهای کودک متضرر شدند از این رو برای کمک به این قشر، پویش عدم دریافت اجاره بها را راه اندازی کردیم تا مالکان نسبت به بخشش و یا به تعویق انداختن اجاره بها کمک کنند.

وی گفت: همچنین مهدهای کودک در لیست مشاغل آسیب دیده قرار گرفت تا برای جبران بخشی از زیان تسهیلات دریافت کنند و روند پرداخت آسان شود.

شاهرخی با اشاره به شروع موج سوم کرونا و تعطیلی مهدهای کودک استان تهران از امروز گفت: تابع قوانین ستاد ملی مقابله با کرونا استان تهران هستیم و تا زمانی که این ستاد اعلام کند مهدها تعطیل خواهند ماند.

وی ادامه داد: به حدود ۹۰۰ مهدکودک در استان تهران تحت پوشش و نظارت تعطیلی را ابلاغ کردیم.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با بیان اینکه نظارت ها بر مهدهای کودک دو چندان شده است گفت: زمانی که مهدهای کودک با کمترین تعداد باز بود پروتکل های بهداشتی رعایت می شد که خوشبختانه هیچ موردی هم در مورد بحث تخلف و شیوع بیماری گزارش نشد.

وی ادامه داد: همزمان با شیوع ویروس کرونا خانواده ها نگران فرزندانشان بودند از این رو استقبال از مهدهای کودک بسیار کم بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=621727

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.