تصاویر نبرد گروه های جهادی علیه ویروس کرونا

  • کد خبر : 573686
  • ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
تصاویر نبرد گروه های جهادی علیه ویروس کرونا

در شرایطی که ویروس کرونا همه کشور را درگیر کرده است، جهادگران سلامت شهرستان قدس آستین های خود را بالا زده و برای مقابله با ویروس کرونا اقدام به ارائه خدمات بهداشتی می کنند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، شرایط کنونی کشور به طوری است که ویروس کرونا همه را درگیر کرده است. در شهرستان قدس، گروه های جهادی به صورت خودجوش وارد میدان شده و اقدام به ضدعفونی معابر و اماکن مختلف کرده اند.

جهادگران سلامت گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید آیت الله مدنی حوزه مقاومت بسیج بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس، آستین های خود را بالا زده و به صورت خودجوش جهت رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به شهروندان خدمات بهداشتی ارائه می دهند.

از جمله این خدمات می توان به ضدعفونی دست شهروندان در میدان میوه و تره بار و نانوایی، برپایی ایستگاه سلامت و مراجعه به درب منازل جهت انجام خریدهای روزانه اهالی محل، ضدعفونی کردن مداوم دستگاه خودپرداز، انجام تست غربالگری کرونا به صورت آنلاین، آموزش همگانی مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا ازطریق ویدئو پروژکتور اشاره کرد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573686

    ثبت دیدگاه

    1. سلام درود بر شرفتون خسته نباشید ما به شما عزیزان دلیر افتخار داریم وبه حال شما غبطه میخوریم اینجا عزیزانی هست که توانایی خرید حتی یک ماسک را در روز نداریم از شما عزیزان خواهش داریم در صورت توجه به خواسته ما برایتهیه ماسک تماس حاصل فرمایید