تصاویر خون انقلابی جوانان درپی شهادت سردار سلیمانی به جوش آمد

  • کد خبر : 550997
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
تصاویر خون انقلابی جوانان درپی شهادت سردار سلیمانی به جوش آمد

درپی شهادت سردار سلیمانی، جوانان بهارستانی در فضای مجازی و اینترنت، بصیرت و ولایی بودن خود را به رخ قمارباز آمریکایی کشاندند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، خبر ترور سردار رشید ایران و اسلام قاسم سلیمانی همچون بمبی بزرگ در جهان ترکید و تمام قدرت‌های جهان را به بهت فرو برد اما در نقطه مقابل اندوه و غم و غضب ملت ایران به ویژه جوانان را به همراه داشت.

در کنار پیام‌های تسلیت مسئولین و نظامیان ایران و جهان و وعده مسئولین ایرانی در خصوص بی‌پاسخ نماندن این اقدام آمریکایی‌ها، مسئله‌ای که بیش از هرچیزی به چشم می آید جوش و خروش جوانان ایرانی و انزجار آن‌ها از اقدام بزدلانه آمریکا است.

درپی شهادت سردار قاسم سلیمانی، پروفایل‌های اکثر جوانان ایرانی به عکس این شهید بزرگوار مزین شده است و اینستاگرام پر از استوری‌هایی از چهره این شهید بزرگوار با هشتگ‌هایی نظیر #انتقام_سخت، #شهید_آسمانی و… شده است که در این بین سهم جوانان بهارستانی نیز از این جریان بزرگ کم نمی باشد.

بدون شک این اقدام جوانان بهارستانی نمایانگر انقلابی و عاشورایی بودن شهرستان بهارستان می باشد و نشان دهنده این است که علاوه‌بر تولد هزاران قاسم سلیمانی جدید در جمهوری اسلامی ایران، بصیرت و آگاهی قشر جوان نیز نسبت به مسائل روز کشور و جهان چند برابر شده است.

درپایان لازم به ذکر است امروز اعتماد به قشر جوان بیش از هر زمان دیگر می توان راهگشا و نتیجه بخش باشد، چراکه بصیرت امروز جوانان به خوبی نشان‌دهنده این است که نسل جدید انقلاب و مقاومت پتانسیل و توانایی انجام کارهای بزرگی را دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=550997

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.