تصادف خونین اتوبوس و کامیون در کاشان + عکس

  • کد خبر : 479312
  • ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
تصادف خونین اتوبوس و کامیون در کاشان + عکس

تصادف اتوبوس و کامیون ؛ رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۱۰ نفر در اثر حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه کامیون در آزادراه کاشان- قم آسیب دیدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، تصادف اتوبوس و کامیون ؛ رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۱۰ نفر در اثر حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه کامیون در آزادراه کاشان- قم آسیب دیدند.

حسین ریاحی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: حدود ساعت پنج صبح امروز گزارش حادثه تصادف یک دستگاه اتوبوس دریافت شد که از بیرجند به سمت یزد در حرکت بود.
وی بیان کرد: ۱۰ نفر در مجموع این حادثه رانندگی مصدوم داشت که با همکاری هلال احمر و با استفاده از سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان انتقال یافتند.

تصادف کامیو و اتوبوس

اورژآنس

به گزارش ایران آنلاین؛ رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: این حادثه که در نزدیکی شهر مشکات رخ داد، ۱۱ آسیب دیده دیگر هم داشت که از سوی نیروهای اورژانس در محل سرپایی مورد مداوا قرار گرفتند و حاضر به انتقال به بیمارستان نشدند.

دانشگاه علوم پزشکی

وی عنوان کرد: حال مصدومان انتقالی به بیمارستان مساعد گزارش شده است.
آزادراه کاشان- قم با طول ۱۰۰ کیلومتر یکی از پر رفت و آمدترین محورهای استان اصفهان محسوب می شود.

کاشان

افزون بر ۳۰۰ نفر از ابتدای سال جاری تا کنون در جریان حادثه رانندگی در محورهای منتهی به شهرستان کاشان آسیب دیدند.
کاشان در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=479312

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.