تشکیل هیئت های اجرایی در فیروزکوه و ارجمند

  • کد خبر : 543846
  • ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
تشکیل هیئت های اجرایی در فیروزکوه و ارجمند

فرماندار فیروزکوه گفت: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، تشکیل هیئت‌های اجرایی نیز در شهر فیروزکوه‌ و بخش‌ ارجمند در دستور کار است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در نشست هماهنگی انتخابات شهرستان فیروزکوه با اشاره به تشکیل هیئت های اجرایی در فیروزکوه اظهار داشت: در برگزاری انتخابات باشکوه و سالم رعایت قانون توسط عوامل اجرا و نظارت و همچنین داوطلبان و طرفداران آن‌ها ضروری است.

فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: در قانون تمام موارد از نظر زمان تبلیغات، بررسی صلاحیت‌ها، شکایت و نحوه رای‌گیری بیان شده و بی تردید در حوزه انتخابیه فیروزکوه و دماوند در سایه رعایت قانون شاهد برگزاری انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند خواهیم بود.

وی افزود: فرآیند اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز یکشنبه همزمان با دستور وزیر کشور در حوزه های انتخابیه آغاز شد.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در شهر فیروزکوه‌ و بخش‌ ارجمند تشکیل می‌شود.

جمارانی در خصوص نحوه تشکیل هیات‌های اجرایی نیز تصریح کرد: ۳۰ نفر از افراد معتمد به هیئت نظارت بر انتخابات معرفی شده و طی مراحل مختلف بررسی و تایید می‌شوند.

فرماندار اظهار داشت: اعضای هیات‌های اجرایی شامل ۱۱ نفر اعضای اصلی است که ۳ نفر عضو حقوقی (فرماندار،دادستان و رئیس ثبت احوال) و ۸نفر از معتمدین می باشند.

وی با بیان اینکه تشکیل هیئت های اجرایی موظف به بررسی صلاحیت داوطلبان و اعلام نتیجه آن‌ها به هیئت نظارت است، خاطرنشان کرد: در ادامه نوبت به بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت می‌رسد که رای و نظر هیات‌های اجرایی را تایید یا رد می‌کند

وی تصریح کرد: به موازات بررسی صلاحیت‌ها، شعبه‌ها نیز بررسی شده و برای برگزاری انتخابات دوم اسفند آماده می‌شویم.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=543846

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.