مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س):

تشکر ویژه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از سپاه پاسداران / سازمان بهشت زهرا (س) برترین سازمان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است

  • کد خبر : 623929
  • ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰
تشکر ویژه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از سپاه پاسداران / سازمان بهشت زهرا (س) برترین سازمان در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است
سعیدخال ، گفت: از اقدامات  سردار حسن زاده به‌عنوان برادر دینی و دکتر یزدانی که در هئیت مدیره کنار ما بودند و نیز زحمات  سرلشکر سلامی و سردار فدوی سپاسگزارم. سپاه برای ما رنگ و بوی دیگری دارد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سعید خال در مراسم آیین تجلیل از متولیان تغسیل و تدفین اموات کرونایی که در بهشت زهرا(س) برگزارگردید، اظهارداشت: بحرانی از اسفند ماه ایران را فراگرفت و جهان را درنوردید و پرسنل شریف و خداجوی بهشت زهرا(س) را سرگرم این قضیه نمود.جمعیت ۷۲۰ نفره عروجیان  شبانه روز در حال خدمت به مردم هستند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س)، ادامه داد: در تاریخ ۵۰ ساله بهشت زهرا هیچگاه سازمان علی‌رغم روزهای سخت، زلزله بم و … چنین نبود. علی‌رغم سختی کارو در حالیکه پرسنل دوشیفت و سه شیفت کار می کنند ولی احساس رضایت مندی دارند. مجاهدت و ایثارگری این عزیزان ستودنی است. جهان سرتعظیم بر کشور ما فرود آورد .

وی از تلاش و مجاهدت های سپاه و سپاهیان تشکر کردوگفت: از اقدامات  سردار حسن زاده به‌عنوان برادر دینی و دکتر یزدانی که در هئیت مدیره کنار ما بودند و نیز زحمات  سرلشکر سلامی و سردار فدوی سپاسگزارم. سپاه برای ما رنگ و بوی دیگری دارد.

خال در رابطه با اینکه به فضل خدا پرسنل بهشت زهرا تلفاتی در کرونا نداشته است، افزود: از پرسنل بهشت زهرا (س) ۱۷۰ غبارگری و ۱۶۰ نفر آلوده شده و قرنطینه و معالجه گشتند و یک تلفات هم  نداشت.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا، اشاره کرد:بهشت زهرا در رعایت پروتکل‌هارده  اول را داشت. فروردین ماه در گلزار شهدای بهشت زهرا هم‌قسم شدیم که تا آخر بمانیم و تا پایان کار ایستادگی خواهیم کرد.

در پایان مراسم از  ۷۶۰ پرسنل خط مقدم بهشت زهرا سلام الله تجلیل شد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=623929

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.