از سوی حجت‌الاسلام محمودی صورت گرفت؛

تشریح برنامه های هفته حقوق بشر آمریکایی سال ۹۹ در ورامین

  • کد خبر : 596451
  • ۰۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
تشریح برنامه های هفته حقوق بشر آمریکایی سال ۹۹ در ورامین
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برنامه های هفته حقوق بشر آمریکایی در ورامین را اعلام کرد.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به ضروریت تبیین جنایات آمریکا برعلیه ملت ایران در عصر حاضر اظهار داشت: امروز مجامع جهانی با الفظ اتو کشیده به دنبال بزک کردن چهره آمریکا هستند و هم اکنون تهدیدات و فریبکاری های آمریکا را به عینه مشاهد می کنیم.

وی با اشاره به ابتکار مقام معظم رهبری در نامگذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: از ششم الی دوازدهم تیرماه به عنوان هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی نامگذاری شده است و باید از این فرصت برای روشنگری و بصیرت افزایی در میان مردم استفاده کرد.

حجت الاسلام محمودی عنوان کرد: جوانان ما، جنایات دهه ۶۰ دشمنان انقلاب اسلامی را مشاهد نکرده اند و با توجه به اتفاقات اخیر منطقه ای و جهانی، بزرگداشت هفته بازخوانی و حقوق بشر آمریکایی در سال جاری از اهمیت دو چندانی برخورددار است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در خصوص برنامه های در نظر گرفته شده برای هفته حقوق بشر آمریکایی در ورامین گفت: مراسم محوری شهرستانی روز یکشنبه هشتم تیرماه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجدامام حسن مجتبی (ع) خیابان شهید رجایی با سخنرانی سردار کوثری برگزار می شود.

وی بر ضرورت حضور مسئولان ادارات و نهادهای ورامین به ویژه مدیران قضایی در تمامی مراسم و برنامه های محوری ستادی تاکید کرد و افزود: مراسم محوری روستایی بخش مرکزی ورامین نیز در روستای احمدآباد وسط ، پنجشنبه پنجم تیرماه بعد از نمازمغرب و عشاء با سخنرانی نماینده مردم دشت ورامین در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

امام جمعه موقت شهرستان ورامین از جلسه پرسش و پاسخ مقامات قضایی با شهروندان در نماز جمعه ورامین روز جمعه ششم تیرماه و تبیین جنایات آمریکا علیه ملت ایران توسط مبلغین و روحانیون به عنوان بخشی از برنامه های اجرایی در هفته حقوق بشر آمریکایی خبر داد و گفت: برگزاری همایش هفته حقوق بشر آمریکایی در برخی ادارات و کارخانجات و نشست های روشنگری و بصیرتی در مساجدی از جمله مسجد چهارده معصوم امرآباد ، مسجد الزهرا(س) ، مسجد امام رضا(ع) باغ صالح ، مسجد انصار الحسین(ع) ده شریفا ، مسجد حضرت علی ولی الله قشلاق امرآباد و مسجد امام رضا(ع) محله کهریزک از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: نصب بنر و تبلیغات محیطی با موضوع حقوق بشر آمریکایی مقابل ادارات و نهادهای شهرستان، همایش بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی روز دوشنبه ۹ تیرماه ساعت ۱۰:۳۰ صبح با سخنرانی حجت الاسلام حمید رسایی که در حوزه امام صادق(ع) شهرستان ورامین برگزار می شود از برنامه هایی می باشد که برای این هفته طراحی شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مراسم کارگری گرامیداشت هفته حقوق بشر آمریکایی چهارشنبه ۱۱ تیرماه ساعت ۱۰ صبح با سخنرانی مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در خیرآباد شمالی ، خیابان امامزاده طاهر و مطهر ، کارخانه تولید کلمن سحر برگزار می شود.

حجت الاسلام محمودی در پایان سخنان خود تصریح کرد: فضاسازی شهری و تبلیغات محیطی مرتبط با هفته حقوق بشر امریکایی در این هفته اجرایی می شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=596451

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.