ترس رژیم صهیونیستی از واکنش ایران

  • کد خبر : 497832
  • ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۸:۲۳
ترس رژیم صهیونیستی از واکنش ایران

فرماندهان رژیم صهیونیستی این ارزیابی را دارند که ایران می‌تواند به‌صورت مستقیم یا از طریق بازوهای خود در منطقه به اسرائیل ضربه بزند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ همزمان با تشدید تنش‌ها در منطقه، ارتش رژیم صهیونیستی سطح هشدار امنیتی خود را به دلیل ترس از واکنش ایران افزایش داده است.

در همین ارتباط، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که پایگاه‌های نظامی این رژیم طی چند روز گذشته گام‌هایی در راستای تشدید آماده باش امنیتی برداشته‌اند تا مطمئن شوند که آمادگی لازم برای پاسخ به هر تهدیدی از سوی ایران یا از جانب غزه و حزب‌الله لبنان را دارند.

فرماندهان اسرائیلی این ارزیابی را دارند که ایران می‌تواند به صورت مستقیم یا از طریق بازوهای خود در منطقه به رژیم صهیونیستی ضربه بزند.

تنش‌ها در منطقه پس از سرنگون کردن پهپاد متجاوز آمریکایی در حریم هوایی ایران افزایش یافته است.

به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، سرنگونی این پهپاد آمریکایی توسط سامانه پدافند هوایی ایران به معنای این است که بعد از این هیچکدام از جنگنده‌ها و یا پرنده‌های جنگی آمریکایی و غربی از تیررس پدافند هوایی ایران در امان نیستند و در صورت تجاوز به حریم هوایی ایران، ساقط خواهند شد.

 

ترس رژیم صهیونیستی از هدف قرار دادن میادین گازی توسط ایران

هم‌اکنون رژیم صهیونیستی بر این باور است که جمهوری اسلامی ایران تلاش خواهد کرد مناطق راهبردی این رژیم و در راس آن میادین گازی کشف شده در دریای مدیترانه را به طور مستقیم با حزب‌الله هدف قرار دهد.

ترس رژیم صهیونیستی بیشتر از موشک‌های روسی «یاخونت» است که در اختیار حزب‌الله لبنان قرار دارد. روسیه با تجهیز ایران و حکومت سوریه به این از موشک‌ها و به‌دنبال آن بهره‌گیری حزب‌الله از این موشک‌ها، تهدید خطرناکی برای دو مجتمع گازی تمار و لفیاتان به‌شمار می‌آید.

در همین حال، ارتش رژیم صهیونیستی در مرزهای شمالی مناطق اشغالی به حالت آماده باش در آمده و نیروهای خود در این جبهه را تقویت و با استقرارسامانه سپر موشکی گنبد آهنین در مرز با لبنان، راه‌های ارتباطی در این مناطق را مسدود کرده است.

منابع خبری لبنان در روزهای اخیر، از تحرکات گسترده جنگنده‌های اسرائیلی بر فراز مناطق مرزی این رژیم با لبنان خبر می‌دهند.

بیشتر بخوانید:

ترس و نگرانی شهرک نشینان اسرائیلی

ترس و نگرانی شهرک نشینان اسرائیلی از حفر تونل‌هایی شبیه به تونل‌های غزه است که در ماه‌های اخیر خبرهایی درباره حفر چنین تونل‌هایی در منطقه مرزی را شنیده‌اند.

صحنه هولناک‌تر برای آن‌ها در لحظه وقوع درگیری‌هااست که ناگهان مبارزان حزب‌الله از طریق این تونل‌ها وارد اسرائیل شوند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=497832

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.