ترسوهای داخلی بدانند ملت ایران از آرمان های چهل ساله انقلاب حراست می کند

 • کد خبر : 486576
 • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
ترسوهای داخلی بدانند ملت ایران از آرمان های چهل ساله انقلاب حراست می کند

امام جمعه ملارد گفت: ترسوهای داخلی بدانند که ملت ایران از مسیر و آرمان هایی که طی این چهل سال انتخاب کرده اند حراست می کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بعد از اعزام ناو آمریکایی آبراهیم لینکولن به خلیج فارس، برخی از رسانه‌ها از احتمال درگیری نظامی بین ایران و آمریکا سخن گفتند و میزان این احتمال را بالا برآورد کردند، موضوعی که تا حدود زیادی شبیه به یک موج رسانه‌ای بود تا ترسوهای داخلی با ایجاد این فضا، افکار عمومی ایران را به سمت دیگری سوق دهند.

در همین راستا به سراغ حجت السلام حجت السلام حسینی نوری امام جمعه ملارد رفتیم تا در ارتباط با احتمال وقوع جنگ بین ایران و آمریکا و پاسخ به این شایعات و پچ‌پچ‌های سیاسی به گفت‌وگو بپردازیم.

 

تهران نیوز: همان طور که میدانیم آمریکا هیچ  علاقه ای برای جنگ  با ایران ندارد و می خواهد با ایجاد بازی سیاسی در جوامع بین المللی فقط از ایران وقت بخرد و این توافق برجامی را نگه دارد، نظر جنابعالی در این مورد چیست؟

تجربه ثابت کرده است هر زمانی که ایستادگی کرده ایم دشمن عقب نشینی کرده و از یک دیوانه ای مثل ترامپ این گونه رفتار دور از ذهن نیست و برخی ها هم در داخل ترسو هستند و با جبهه گیری های مختلف قصد تضعیف ملت ایران را دارند و زمان جنگ جلوی دو ابر قدرت جهان ایستادگی کردیم و مقاومتی شایسته طی ۸ سال نشان دادیم و امروزه جزو برترین کشورهای جهان هستیم و ای کاش مسئولان داخلی کشور همانند امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مقابل گنده گویی های دیگر کشور ها ایستادگی کنند و از شجاعت رهبر کبیر انقلاب درس بگیرند تا این چنین دچار مشکلات اقتصادی نشویم و ترسو های داخلی بدانند که ملت ایران از مسیر و آرمان هایی که طی این چهل سال انتخاب کرده اند حراست خواهند کرد و ارزش های انقلاب اسلامی را حفظ خواهد کرد.

 

تهران نیوز: ترامپ خلاف میل خودش که دوست دارد با ایران ارتباط داشته باشد ولی از داخل تحت فشار است که این ارتباط گیری‌ها شکل نگیرد ولی در دنیای سیاست حفظ چهره می‌کند و نیاز درونی‌اش را نشان نمی‌دهد، نظر شما چیست؟

شکی نیست که آمریکا قصد امتیاز دادن به ما را ندارد و طبق مشکلات داخلی اش حتما می خواهد برای خودش بهترین بهره برداری را نماید و قصد دارد در زمان انتخابات آمریکا امتیاز مثبت را کسب کند.

مادام آمریکا و اروپا زمان را از ما گرفتند تا ما را سرگرم این بازی هایشان کنند تا بتوانند بهترین بهره‌برداری را کنند.

 

تهران نیوز: آیا این جنگ اقتصادی که در دنیا حاکم شده برخی کشورها قصد پوشاندنش را پشت پرده‌های جنگ فیزیکی دارند؟

مسئولان ما در داخل با توجه به تجربه ای که طی این چهل سال از آمریکا کسب کرده‌اند باید بدانند که آمریکا توان این کار را ندارد و آمریکا غولی است بی پرو بال و قدرتی ندارد و این شیپور بی صداست که اگر می خواست بجنگد، جنگ را با موشک های دوربردش آغاز می کرد و نیازی به ستون کشی در خلیج فارس نیست و خود می داند که اگر آغازگر جنگ باشد همه چیزش را از دست خواهد داد و مطمئنیم با برآوردی که از ما دارد اجازه حمله را به خودش نمی‌دهد و این شایعات فقط توسط برخی ترسوهای داخلی در حال شکل گیری است.

 

تهران نیوز: نظر شما در مورد برخی از دولتی ها و ترسوهای داخلی که ناکارآمدی خود را پشت این هیاهو پوشاندن و بر روی ضعف خود سرپوش گذاشته‌اند چیست؟

یکی از گرفتاری های ما باور داشتن مسئولین و اعتماد به آمریکاست و با تمام خیانت ها و دروغ های آمریکا بعضی دولتی ها هنوز نگاهشان به خنده های آمریکاست که این نوعی سرپوش گذاشتن بر ضعف هایشان است و اگر شعار سال های گذشته را سرلوحه کار خود قرار می دادند کشور و مردم دچار این مشکلات اقتصادی نمی شدند و با توجه به ذخایر انرژی داخل کشور ما توان کامل برای مقابله با انواع تحریم را داریم و تحریم یک فرصت است که بتوانیم تولید ملی را بالا ببریم و اشتغال زایی کنیم و این توان در وجود این دولت نیست و می خواهند از واقعیت فرار کنند. برجامی ها امتحانشان را پس داده اند و نباید این فرصت ۶۰ روزه را می دادیم و وقتی دشمن به قولش عمل نمی کرد باید طی یک هفته تحت فشار قرار می دادیم تا به مقصود برسیم زیرا از بین بردن وقت فقط به ضرر ماست نه به سود ما.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=486576

  ثبت دیدگاه

  1. قربانعلی قائمی عضو هیئت مؤسس حزب اصلاح‌طلب جمهوریت گفت: مذاکره با آمریکا کاری عبث و بیهوده است.

   آقای قائمی،
   شما که به حکمت در مذاکره را می‌بندید به رحمت کدامین پنجره را برای رفع تحریمها و جلوگیری از شورش مردم که یقیناً به نابودی کشور منجر خواهد شد می‌گشایید؟
   سرور گرامی،
   تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
   ۱- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
   ۲- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
   با تشکر از توجه شما،