ترامپ را نمی‌شناسم

  • کد خبر : 546431
  • ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰:۳۳
ترامپ را نمی‌شناسم

یک سرمایه‌گذار از کشور آلمان در پاسخ به استاندار تهران که گفت ممنون که بدون توجه به فشارهای ترامپ، در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنید، گفت: ترامپ کیست؟ ، او را نمی‌شناسم.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در جریان سفر یک روزه به شهرستان پیشوا و افتتاح دو پروژه کشاورزی، در دیدار با یک گروه سرمایه‌گذار آلمانی، از سرمایه‌گذاری این شرکت بدون توجه به تهدیدات ترامپ رئیس جمهور آمریکا تشکر کرد که نماینده این شرکت در پاسخ گفت: ترامپ کیست؟ ، او را نمی‌شناسم.

این سرمایه گذار آلمانی با اشاره وضعیت مناسب کشاورزی ایران و امکان رقابت با محصولات تولید شده در سایر کشورها اظهار داشت: امروز گلخانه‌های ایران امکان تولید محصولاتی دارند که در سایر کشورهای تولید می‌شود و این امر می‌توان علاوه بر تأمین نیازهای داخل ایران، به دیگر کشورها نیز صادر شود.

وی عنوان کرد: سرمایه‌گذاری در ایران، ظرفیت ویژه‌ای را به شرکت‌های بین‌المللی ارائه کرده تا با استفاده از توان و تجربه تولید کنندگان ایرانی، به توسعه کشاورزی در بستر تکنولوژی بپردازند.

بیشتر بخوانید:

تقدیر استاندار تهران از حضور سرمایه‌گذاران خارجی در ایران

استاندار تهران نیز با تقدیر از حضور سرمایه گذاران خارجی در ایران، خواستار افزایش مناسبات تجاری تولید کنندگان کشور با سایر کشورها شد.

انوشیروان محسنی بندپی افزود: استان تهران در تولید محصولات کشاورزی، از ظرفیت‌های ویژه ای برخوردار است که در صورت توجه و تبادل اطلاعات با تولید کنندگان سایر کشورها، می‌توان شاهد توسعه فعالیت‌های این حوزه بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=546431

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.