ترامپ از ترس معترضین کنفرانس خبری را ترک کرد

  • کد خبر : 608107
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
ترامپ از ترس معترضین کنفرانس خبری را ترک کرد
در حالی که تنها چند دقیقه از کنفرانس خبری روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید نمی‌گذشت وی به طور ناگهانی کنفرانس خبری خود را قطع کرده و سالن کنفرانس را ترک کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه به وقت واشنگتن کنفرانس خبری روزانه خود درباره ویروس کرونا را در کاخ سفید برگزار کرد. اما تنها چند دقیقه از این کنفرانس خبری نگذشته بود که یکی از نیروهای امنیتی به ترامپ نزدیک شده و کلماتی را به  وی می‌گوید و پس از آن ترامپ بلافاصله کنفرانس خبری را قطع کرد و به بیرون از سالن کنفرانس رفت.

پس از آنکه ترامپ به طور ناگهانی سوال و جواب خبری خود در کاخ سفید را ترک کرد، پس از گذشت مدتی بار دیگر به اتاق کنفرانس بازگشت و گفت که تیراندازی در اطراف کاخ سفید دلیل ترک ناگهانی کنفرانس خبری بوده است.

وی گفت که نیروهای امنیتی به فرد مطنون شلیک کرده و وی به بیمارستان منتقل شده است.

ترامپ با تحسین نیروهای سرویس مخفی گفت که عملکرد آنها عالی بوده و به نظر می‌آید که فرد مسلح که اقدام به تیراندازی کرده کاری به وی نداشته است.

خبرنگار شبکه خبری فاکس نیوز گفت که دست کم صدای دو گلوله را در نزدیکی کاخ سفید شنیده است.

دونالد ترامپ در ادامه نشست خبری خود گفت که این تیراندازی در بیرون کاخ سفید بوده و در پاسخ به سوالی که آیا وی ترسیده است، گفت: «نمی‌دانم، آیا ترسیده به نظر می‌آیم.»

وی افزود: آنها (نیروهای امنیتی) فقط از من خواسند که برای لحظاتی بیرون بیایم. من درباره عدم بازگشت به اتاق کنفرانس فکر نکردم. استحکامات زیادی در خارج از کاخ سفید وجود دارد.»

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا سپس کنفرانس خبری خود درباره شیوع ویروس کرونا را ادامه داد و به اقدامات دولتش در برابر این ویروس اشاره کرد.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608107

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.