ترامپ، رئیس جمهوری که به علم اعتقادی ندارد

  • کد خبر : 616192
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
ترامپ، رئیس جمهوری که به علم اعتقادی ندارد
نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در پیامی در توئیتر نوشت که ما نیازمند رئیس جمهوری هستیم که به علم اعتقاد داشته باشد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، «جو بایدن» نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در پیامی در توئیتر ترامپ را رئیس جمهوری توصیف کرد که به علم اعتقادی ندارد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: «در این لحظه ما با بدترین بحران بهداشت عمومی در طول دوران عمر و تهدید وجودی درباره تغییرات آب و هوایی مواجه هستیم.»

بایدن در ادامه این پیام توئیتری نوشت: «ما نیازمند رئیس جمهوری هستیم که به علم اعتقاد داشته باشد.»

معاون رئیس جمهور سابق آمریکا در پیام توئیتری دیگری وعده داد: «اگر من انتخاب شوم، منتظر اتخاذ اقدامی درباره کووید-۱۹ (کرونا) نمی‌مانم. دقایقی پس از رقابت، من دکتر فائوچی (مدیر موسسه ملی بیماری‌های عفونی و واگیردار) را فراخواهم خواند و از وی می‌خواهم که اقدام کند. در دوره انتقال قدرت، من کارشناسان و سران هر دو حزب را کنار هم خواهم آورد تا مسیر پیش رو را ترسیم کنیم. ما با هم بر این (کرونا) چیره خواهیم شد.»

بایدن پیشتر نیز در واکنش به پنهان‌کاری ترامپ درباره میزان خطر ویروس کرونا گفت او با انجام ندادن وظیفه خود، به مردم آمریکا خیانت کرده است.

این در حالی است که دانشگاه جانز هاپکینز روز گذشته گزارش داد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۷ میلیون نفر عبور کرده است.

نمودار ابتلا و تلفات ویروس کرونا در حالی شیب صعودی تندی به خود گرفته که تعداد کسانی که در جهان به این بیماری مبتلا شدند از ۳۲ میلیون و پانصد هزار نفر عبور کرده است.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه هشدار داد در صورتی که اقدام جمعی صورت نگیرد تعداد قربانیان ویروس کرونا در سرتاسر جهان به ۲ میلیون نفر خواهد رسید.

منبع: فارس

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=616192

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.