ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای شرق پایتخت

  • کد خبر : 514745
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای شرق پایتخت

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک سنگین در مسیرهای شرق پایتخت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در مسیرهای شرق پایتخت خبر داد.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه در تمام محورهای شرق استان نیمه سنگین و پرحجم در جریان است.

ترافیک نیمه سنگین در شرق استان تهران

علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم و در برخی مناطقی سنگین در جریان است و پیش‌بینی میشود طی ساعات آینده افزایش داشته باشد.
ترافیک نیمه سنگین در شرق تهران
وی با بیان اینکه ساعاتی پیش ترافیک فوق سنگین در محور ها حاکم بود، گفت: تردد وسایل نقلیه از محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم است و خود انواع وسایل نقلیه به مرور و سهولت در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.
سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و پرحجم است و. به دلیل گنجایش بالای این محورها خودروها بدون مشکل در حال عبور از این محورها به سمت شمال و جنوب هستند.
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز سفری ایمن را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.
بیشتر بخوانید:
وی ادامه داد: رعایت مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راهها، قبل از شروع مسافرت می تواند تاثیر بسزایی در کاهش زمان سفر و اتلاف وقت مسافران دارد، بنابراین هم وطنان قبل از شروع سفر نسبت به آگاهی از وضعیت راه ها اقدام کنند.
سلیمانی اذعان کرد: عوامل پلیس راه ویژه شرق استان تهران با آمادگی صددرصدی و با استفاده از تمامی تجهیزات در سطح محورها حاضر هستند و با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه سازی که خط قرمز پلیس است شوند برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=514745

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.