تذکر شدید دادستان پیشوا به مسئولان بدقول

  • کد خبر : 546600
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
تذکر شدید دادستان پیشوا به مسئولان بدقول

دادستان شهرستان پیشوا درباره قول دادن مسئولان و عمل نکردن آنها هشدار داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،علی رحمانی دادستان پیشوا در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور استاندار برگزار شد، اظهار داشت: اعتبارات لازم به پروژه احداث خط لوله آب از سد ماملو به پیشوا، تخصیص داده‌شده و هیچ مشکلی وجود ندارد و اگر مسوولان به وعده‌هایی که در خصوص این پروژه داده‌اند بدعهدی کنند و در زمان مقرر یعنی سه ماه اول سال ۱۳۹۹ آب سد ماملو به پیشوا نرسد به‌شدت برخورد می کنم.

وی افزود: ما در این شهرستان با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم و طی جلساتی که در دفتر دادستانی با حضور مسؤولان ذی‌ربط برگزار شد صورت‌جلساتی تنظیم و راه‌حل مشکلات موردبررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اعتبارات لازم به این پروژه تخصیص داده‌شده و همچنین پیمانکار و مسیر لوله‌گذاری نیز مشخص‌شده و هیچ مشکلی وجود ندارد، گفت: اگر وعده‌هایی که مسوولان در خصوص احداث خط لوله آب از سد ماملو به پیشوا داده‌اند بدعهدی کنند و در زمان مقرر یعنی سه ماه اول سال ۱۳۹۹ آب سد ماملو به پیشوا نرسد به‌شدت برخورد خواهم کرد.

رحمانی افزود: ان‌شاءلله با حمایت‌های استاندار در تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بهره‌برداری آب ماملو به پیشوا را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=546600

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.