«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

تخریب ویلای یکی از مدیران نهاد ریاست جمهوری در فیروزکوه + جزئیات

  • کد خبر : 637695
  • ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
تخریب ویلای یکی از مدیران نهاد ریاست جمهوری در فیروزکوه + جزئیات
ویلای غیر مجاز یکی از مدیران نهاد ریاست جمهوری، در بخش ارجمند از توابع شهرستان فیروزکوه، تخریب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز،  از سال ۱۳۹۴، در بدو شروع ساختِ این ویلا، به صاحب آن اخطار داده شد اما صاحب ویلا به اخطار توجهی نکرد، که در نهایت عدم توجه به اخطار صادر شده، موجب تخریب این ویلای میلیاردی شد.

رضا فرازی، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی تهران نیوز اظهار کرد: بر حسب دستور دادستان محترم شهرستان فیروزکوه، یک مورد بنای غیرمجاز میلیاردی در سه طبقه، با زیربنای بیش از ۲۰۰ متر مربع تخریب گردید.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: کسانی که می خواهند بنایی بسازند، تلاش کنند مجوزهای لازم از جمله مجوز کمیسیون تبصره یک ماده یک قانونِ حفظ کاربری اراضی را اخذ کنند، در غیر این صورت اقدام به ساخت و ساز نکنند تا خدایی نکرده دچار مشکل نشوند.

مبارزه با فساد خط قرمز ندارد

عباس رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه عنوان کرد: همان‌گونه که آیت الله رئیسی تأکید کردند، مبارزه با فساد خط قرمز ندارد.

وی تصریح کرد: دادستانی بدون ملاحظه به جایگاه افراد، به شیوه ای عادلانه و با قاطعیت، با کلیه متخلفین برخورد می کند؛ مردم بدانند قانون برای همه یکسان است و برای همه به طور مساوی اجرا می‌شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=637695

    ثبت دیدگاه

    1. حالا چرا اینقدر ویلا نهاد ریاست جمهوری مهمه هزاران ویلا خراب شد اعلام نکردند ولی این مسئول لابد دشمنی بوده والا ابدا خراب نمیکردند .