تجاوز به پسر نوجوان توسط سه شیطان صفت در حاشیه تهران

  • کد خبر : 539921
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
تجاوز به پسر نوجوان توسط سه شیطان صفت در حاشیه تهران

سه جوان شیطان صفت به جرم تجاوز به پسر نوجوان و سرقت در حاشیه شهر تهران به ۲۲ سال زندان و هم‌چنین تحمل ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سه پسر جوان به جرم تجاوز به پسر نوجوان و هم‌چنین آدم‌ربایی به حبس و ضربه شلاق محکوم شدند که حکم یکی از آن‌ها در دادگاه شکسته و به بررسی بیشتر موکول شد.

رسیدگی به این پرونده با شکایت یک پسر نوجوان به نام مهیار آغاز شد که همراه پدرش به پلیس آگاهی پاکدشت رفته بود. وی از دو پسر جوان به نام‌های امین، شاهین و یک پسر نوجوان به نام باربد شکایت کرد.

مهیار گفت: من از مدتی قبل باربد را می‌شناختم و با او دوست بودم. دیروز در خیابان بودم که باربد به همراه دو پسر جوان که آن ها را هم از قبل می شناختم سراغم آمدند و از من خواستند تا همراهشان به جایی بروم.

وی ادامه داد: باربد و امین مرا سوار موتور کردند و شاهین هم با موتور خودش دنبال ما آمد. آن‌ها مرا به حاشیه پاکدشت بردند و خواستند آزارم دهند که مقاومت کردم ولی با تهدید مرا آزار دادند.

 

بیشتر بخوانید: ۱۴۰ سال زندان برای راننده متجاوز به ۵ زن

 

با این شکایت، وی به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان آزار و اذیت مهیار را تایید کردند. به این ترتیب سه جوان شیطان صفت ردیابی و بازداشت شدند و به جرم سیاه شان اعتراف کردند.

این سه پسر در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کیخواه و با حضور یک قاضی مستشار و به آدم ربایی، آزار و اذیت پسرنوجوان و سرقت گوشی تلفن همراه وی اعتراف و از خود دفاع کردند.

 

حبس طولانی مدت به خاطر تجاوز به پسر نوجوان 

در پایان جلسه، قضات امین را به خاطر آدم ربایی به ۱۵ سال زندان، به دلیل سرقت به هفت سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کردند. شاهین نیز به ۱۵ سال زندان محکوم شد و قضات باربد را به خاطر این که هنوز به سن قانونی نرسیده است و هنگام ارتکاب جرم نوجوان بود به پنج سال زندان محکوم کردند.

سه فرد شیطان صفت همچنین به خاطر آزار و اذیت پسر نوجوان به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

 

بیشتر بخوانید: فلج شدن مرد متجاوز در حین تجاوز به دو دختر در حمام

 

حکم صادر شده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات دیوان عالی کشور حکم امین و باربد را تایید کردند اما حکم شاهین شکسته شد.

قضات دیوان اعلام کردند با توجه به این که رئیس باند شیاطین با موتوری جداگانه مهیار را تعقیب کرده لازم است وی بار دیگر در دادگاه محاکمه شود تا روشن شود جرم اش مشارکت یا معاونت در آدم ربایی بوده است؟ از این رو، قرار است شاهین بار دیگر محاکمه شود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539921

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.