تثبیت صدرنشینی شاگردان کارخانه در لیگ برتر والیبال

  • کد خبر : 615265
  • ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
تثبیت صدرنشینی شاگردان کارخانه در لیگ برتر والیبال
تیم والیبال سایپا در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال توانست از سد راهیاب ملل بگذرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم‌های سایپا و راهیاب ملل، شهرداری قزوین و آذرباتری ارومیه از ساعت ۱۶ مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

شاگردان مصطفی کارخانه در دیدار امروز مقابل راهیاب ملل موفق شدند با نتیجه ٣ بر صفر و با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۷ میهمان خود را با شکست بدرقه و در صدر جدول جایگاه خود را حفظ کنند. با این نتیجه نارنجی پوشان سومین پیروزی خود در این دوره از رقابت‌ها را کسب کردند.

تیم‌های والیبال شهرداری قزوین و آذرباتری ارومیه در قزوین به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان مسعود ارمات که هفته گذشته استراحت کرده بودند توانستند با نتیجه ٣ بر صفر با امتیاز‌های ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۲ آذر باتری را شکست دهند.

در این دیدار نخستین پیروزی شهرداری ورامین و سومین شکست آذرباتری ارومیه رقم خورد تا رقابت در انتهای جدول و بالای جدول دیدنی‌تر شود.

 

باشگاه والیبال سایپا تهران یکی از باشگاه‌های والیبال ایرانی می‌باشد که زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا محسوب می‌شود.

سایپا در سال ۱۳۶۷ در شهر کرج تأسیس شده و مالک آن شرکت خودروسازی سایپا می‌باشد. سایپا از تیم‌های قدیمی و موفق ایران در لیگ‌های سطح اول کشوری می‌باشد که توانسته شش عنوان نائب‌قهرمانی در لیگ برتر والیبال ایران کسب کند اما هرگز موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده‌است. این باشگاه پس از ۲۷ سال سابقه از کرج به تهران منتقل شد. تیم زنان این باشگاه در لیگ برتر والیبال زنان ایران شرکت می‌کند و در لیگ سال ۱۳۸۶ و ۱۳۸۷ به مقام نایب قهرمانی کشور دست یافت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=615265

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.