«تهران نیوز» گزارش می‌دهد؛

تبدیل مکان های مخروبه‌ شهر گلستان به محل تجمع معتادان + اعتراضات مردمی

  • کد خبر : 586388
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
تبدیل مکان های مخروبه‌ شهر گلستان به محل تجمع معتادان + اعتراضات مردمی

مکان‌های مخروبه و خلوت شهرگلستان به محل‌‌های دلچسب برای دورهمی‌‌های معتادان متجاهر تبدیل شده است که همین امر سبب سلب آرامش شهروندان شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، معضل معتادان متجاهر مدت‌ها است که سبب سلب آرامش و نارضایتی شهروندان گلستانی شده است که بدون تردید چنین موضوعی در یک شهر شلوغ باعث بروز مشکلات عدیده‌ای نیز می‌شود.

هر مکان و محل مخروبه یا خلوتی که در شهرگلستان شهرستان بهارستان وجود داشته باشد به پاتوقی دلخواه برای معتادان متجاهر تبدیل شده است و این درحالی است که در اطراف پاتوق‌های معتادان، خانواده‌های بهارستانی زندگی می کنند یا اینکه گاهاً این پاتوق‌ها در کنار مسیرهای رفت و آمد کودکان به مدرسه قرار دارد.

بنابه گفته شهروندان به تازگی دیوار سیمانی ساختمان نیمه‌کاره اداره آبفای شهرگلستان در کوچه بنفشه نهم خیابان قبادی نیز شرایط را به‌دور از چشم رهگذران برای پهن کردن بساط استعمال این افراد بسیار آسان کرده است و به محلی جدید برای جمع شدن معتادان تبدیل شده است.

همچنین علاوه‌بر این اماکن، تعدادی از معتادان متجاهر در سطح شهر با درخواست پول‌های اندک از شهروندان روزانه هزینه مواد مخدر خود را تأمین می کنند و گاهاً مشاهده می شود که در پیاده‌رو یا کنار خیابان‌های اصلی مشغول مصرف مواد مخدر می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید شهرگلستان نیازمند یک اقدام جدی و گسترده در رابطه با این معضل می باشد تا آرامش و آسایش به شهر و شهروندان بازگردانده شود و خطر امکان انتقال بیماری‌های مختلف از این افراد به شهروندان از بین برود.

انتهای پیام/ *

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=586388

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.