تاییدتهمت‌های آرگو حاصل عقب‌نشینی وزارت ارشاد

  • کد خبر : 29292
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۲
تاییدتهمت‌های آرگو حاصل عقب‌نشینی وزارت ارشاد

روز گذشته در خبری اعلام شد که وکیل فرانسوی شکایت از فیلم آرگو، نتوانسته با مدیران جدید سینمایی در دولت تدبیر و امید دیدار کند و در صورتی‌که علامت مثبتی از‌سوی مسولان سینمایی دریافت نکنند و موفق به دیدار رییس سازمان سینمایی یا وزیر ارشاد نشوند فردابه فرانسه باز‌خواهند گشت.

به گزارش آفتاب ری «ایزابل کوتان پیر»، وکیل ضد صهیونیست برجسته فرانسوی می گوید :در کل دنیا به این صورت است که وقتی سیاست کلی اتخاذ می‌شود و تصمیمی گرفته می‌شود باید طوری باشد که آن سیاست را ادامه بدهیم و جلو برویم تا اعتبار خودمان را از دست ندهیم.

عقب‌نشینی از شکایت از آرگو، بی‌اعتباری برای وزارت ارشاد و دولت ایران است

این وکیل فرانسوی با بیان اینکه ساختار هالیوود نه تنها تحت تأثیر لابی‌های پنتاگون و کاخ سفید است بلکه لابی صهیونیستها و برخی نومحافظه‌کارها و متحدانش در خاورمیانه و اسرائیل روی آن تاثیر دارد، تصریح کرد: برای اینکه دوباره تبلیغات منفی و ضد ایرانی را شروع نکنند و برای اینکه افکار عمومی در مورد حقایق جمهوری اسلامی را منحرف نکنند من فکر می‌کنم که باید این کار را ادامه داد و من خوشحالم که مقاومت ملت ایران علیه پروپاگاندای غربی که می‌خواهد کنترل ایران را در دست بگیرد ادامه پیدا می‌کند.

«ایزابل کوتان پیر» در پاسخ به این سوال که نتیجه عقب‌نشینی ایران از این شکایت چه خواهد بود، گفت: این یک تصمیم اشتباه خواهد بود؛ اولین نقطه منفی‌اش نیز این خواهد بود که یک بی‌اعتباری برای وزارت ارشاد و دولت ایران است که یک تصمیم را گرفته و ادامه نداده است و این را در غرب خواهند گفت که می‌توان بر این نکته حاسب کرد که اگر در ایران تصمیمی گرفته و اعلام شود، ممکن است در تهران به راحتی از آن عقب‌نشینی کنند.

نادر طالب زاده در این خصوص گفت :نباید به دلیل اینکه دولت عوض شده مسیر را عوض کنیم و دست از موضوع شکایت‌مان از هالیوود برداریم زیرا جنگ، جنگ رسانه‌ای است.

طالب زاده خاطرنشان کرد: نباید به دلیل اینکه دولت عوض شده مسیر را عوض کنیم ودست از موضوع شکایت‌مان برداریم و وزارت ارشاد هم نباید در این باره کوتاه بیاید زیرا جنگ، جنگ رسانه‌ای است. این خط امنیتی کشور است بنابراین کوتاه آمدن درباره آن معنا ندارد زیرا خط امنیتی ایران باید جدی گرفته شود.

 

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=29292

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.