فرماندار فیروزکوه:

تاکنون خسارتی از زمین لرزه های صبح امروز در فیروزکوه گزارش نشده است

  • کد خبر : 601242
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
تاکنون خسارتی از زمین لرزه های صبح امروز در فیروزکوه گزارش نشده است
فرماندار شهرستان فیروزکوه، با اشاره به اینکه سه زمین لرزه بامداد یکشنبه بخش هایی از فیروزکوه را لرزاند، اظهار داشت: بزرگی این زمین لرزه ها به ترتیب ۳.۶، ۳.۳ و ۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بوده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سه زمین لرزه بامداد یکشنبه بخش هایی از فیروزکوه را لرزاند، اظهار داشت: بزرگی این زمین لرزه ها به ترتیب ۳.۶، ۳.۳ و ۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بوده است.

فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه کانون این زلزله در محدوده منطقه زرین دشت بوده است تصریح کرد: زلزله ۳.۶ ریشتری در ۰۵:۱۵:۳۳ رخ داد و در ادامه دو زلزله ۳.۳ و ۳ ریشتری نیز به وقوع پیوست.

وی ادامه داد: با توجه به وقوع زمین لرزه در شهرستان، تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران فیروزکوه در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه خاطر نشان کرد: بلافاصله پس از وقوع زلزله، تمام دستگاه‌ های خدماتی و امدادی این شهرستان در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند.

یوسفی جمارانی در پایان بیان داشت: گروه های بررسی به مناطق مختلف و روستاها و مناطق نزدیک به کانون زلزله اعزام شدند و در حال بررسی وضعیت هستند و خوشبختانه تاکنون خسارتی گزارش نشده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=601242

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.